See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa leków do Apteki Szpitala Powiatowego w Pyrzycach
Beschreibung: Dostawa leków do Apteki Szpitala Powiatowego w Pyrzycach
Vorherige Bekanntmachung: 738800-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141550 Heparin, 24111500 Medizinische Gase, 33141540 Albumin
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Leki różne 1
Beschreibung: Pakiet nr 1 - leki różne 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: za okres około 12 miesięcy
Los: LOT-0002
Titel: Insuliny i heparyny drobnocząsteczkowe
Beschreibung: Pakiet nr 2 - Insuliny i heparyny drobnocząsteczkowe
Haupteinstufung (cpv): 33141550 Heparin
Los: LOT-0003
Titel: Materiały opatrunkowe i podkłady pod gips
Beschreibung: Pakiet nr 3 - materiały opatrunkowe i podkłady pod gips
Los: LOT-0004
Titel: Pieluchomajtki, podkłady higieniczne i opatrunki
Beschreibung: Pakiet nr 4 - pieluchomajtki, podkłady higieniczne i opatrunki
Los: LOT-0005
Titel: Gazy medyczne
Beschreibung: Pakiet nr 5 - gazy medyczne
Haupteinstufung (cpv): 24111500 Medizinische Gase
Los: LOT-0006
Titel: Dezynfekcja skóry, ran i błon śluzowych
Beschreibung: Pakiet nr 6 - dezynfekcja skóry, ran i błon śluzowych
Haupteinstufung (cpv): 33690000 Varia
Los: LOT-0007
Titel: Albuminy
Beschreibung: Pakiet nr 7 - Albuminy
Haupteinstufung (cpv): 33141540 Albumin
Los: LOT-0008
Titel: Płyny infuzyjne
Beschreibung: Pakiet nr 8 - płyny infuzyjne
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Los: LOT-0009
Titel: Opatrunki specjalistyczne
Beschreibung: Pakiet nr 9 - opatrunki specjalistyczne