201171-2025 - Wettbewerb
Polen – Industrielle Maschinen – Dostawa urządzenia zamykającego do wtryskiwania i formowania izolatorów kompozytowych.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa urządzenia zamykającego do wtryskiwania i formowania izolatorów kompozytowych.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja, uruchomienie urządzenia zamykającego do wtryskiwania i formowania izolatorów kompozytowych oraz instruktaż dla pracowników Zamawiającego w zakresie obsługi urządzenia w siedzibie Zmawiającego. Zamówienie składa się z 2 następujących po sobie etapów: Etap 1: Wstępny odbiór urządzenia dokonany przez przedstawicieli stron umowy w siedzibie Wykonawcy; Etap 2: Dostarczenie urządzenia do siedziby Zamawiającego w Międzylesiu (57-530) przy ul. Wojska Polskiego 51, zainstalowanie urządzenia oraz przeprowadzenie instruktażu dla pracowników Zamawiającego w zakresie jego obsługi. Szczegółowy opis zamówienia został zawarty w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Interne KennungZP.2510.9.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42000000 Industrielle Maschinen
5. Los
LosLOT-0001