See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZAKUP KARDIOLOGICZNEGO SPRZĘTU MEDCZNEGO
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup sprzętu kardiologicznego Przedmiot zamówienia został podzielony na 12 zadań: Zadanie 1: Zakup Pomp infuzyjnych wraz ze stacjami dokującymi Zadanie 2: Zakup defibrylatorów Zadanie 3: Zakup wózków reanimacyjnych Zadanie 4: Zakup aparatów EKG z wózkiem Zadanie 5: Zakup urządzeń do monitorowania pracy serca podczas wysiłku fizycznego Zadanie 6: Zakup spirometrów Zadanie 7: Zakup testu pochylniowego Zadanie 8: Zakup centrali kardiologicznej i kardiomonitorów funkcji życiowych z statywami Zadanie 9: Zakup ssaków medycznych Zadanie 10: Zakup USG Zadanie 11: Zakup łóżek kardiologicznych wraz z niezbędnym osprzętem Zadanie 12: Zakup skanerów do żył
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1
Beschreibung: Zakup Pomp infuzyjnych wraz ze stacjami dokującymi
Haupteinstufung (cpv): 33194100 Ausrüstung und Instrumente für Infusion
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2
Beschreibung: Zakup defibrylatorów
Haupteinstufung (cpv): 33182100 Defibrillator
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3
Beschreibung: Zakup wózków reanimacyjnych
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4
Beschreibung: Zakup aparatów EKG z wózkiem
Haupteinstufung (cpv): 33123200 Elektrokardiografen
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 5
Beschreibung: 33100000
Haupteinstufung (cpv): 33123210 Ausrüstung für die Überwachung der Herzfunktionen
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie 6
Beschreibung: Zakup spirometrów
Haupteinstufung (cpv): 33124100 Diagnostikausrüstung
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie 7
Beschreibung: Zakup testu pochylniowego
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie 8
Beschreibung: Zakup centrali kardiologicznej i kardiomonitorów funkcji życiowych z statywami
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie 9
Beschreibung: Zakup ssaków medycznych
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie 10
Beschreibung: Zakup USG
Haupteinstufung (cpv): 33112200 Ultraschallanlage
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie 11
Beschreibung: Zakup łóżek kardiologicznych wraz z niezbędnym osprzętem
Haupteinstufung (cpv): 33192120 Krankenhausbetten
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie 12
Beschreibung: Zakup skanerów do żył