2012-2026 - Wettbewerb
Polen – Anlagenverwaltung für die Computersystementwicklung – Modernizacja Systemu E-logbook wynikająca ze zmiany Rozporządzenia Kontrolnego 1224/2009 oraz przypisanego mu rozporządzenia wykonawczego.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelModernizacja Systemu E-logbook wynikająca ze zmiany Rozporządzenia Kontrolnego 1224/2009 oraz przypisanego mu rozporządzenia wykonawczego.
Beschreibung1.Przedmiotem zamówienia jest modernizacja Systemu E-logbook wynikająca ze zmiany Rozporządzenia Kontrolnego 1224/2009 oraz przypisanego mu rozporządzenia wykonawczego. Państwa członkowskie UE zobligowane są do utworzenia i prowadzenia centrów monitorowania rybołówstwa, których głównym zadaniem jest monitorowanie działalności połowowej i wdrożenie odpowiednich systemów kontroli umożliwiających właściwy nadzór nad prawidłowym wykonywaniem rybołówstwa. Administracja rybacka korzysta z wielu programów umożliwiających realizacje ww. celów, jednak kluczowym jest oprogramowanie elektronicznego dziennika połowowego „Systemu e-logbook”. Ww. systemie zawarte są wszystkie dane dotyczące rejestru statków rybackich, ewidencji połowów, walidacji danych, przydziałów kwot połowowych, rejestru naruszeń itp. Modernizacja systemu obejmuje koszty prac rozwojowych, wprowadzenia wymaganych modyfikacji oprogramowania, wprowadzanie zmian programu komputerowego po jego uruchomieniu w środowisku klienta. Najczęściej ma ona na celu zmianę jego cech użytkowych, systemowych oraz wydajnościowych. 2.Przedmiot zamówienia zostanie zrealizowany w ramach 2035 roboczogodzin.
Vorherige Bekanntmachung135373-2025
Interne KennungBDG.wzp.23.2.10.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZamawiający na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 1 ustawy Pzp wyznacza krótszy termin składnia ofert w związku z opublikowaniem wstępnego ogłoszenia informacyjnego, o którym mowa w art. 89 ustawy Pzp. Nr wstępnego ogłoszenia informacyjnego 135373-2025 z dnia 28.02.2025 r., Numer wydania: Dz.U.S: 42/2025.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72514200 Anlagenverwaltung für die Computersystementwicklung
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30233140 Direktzugriffspeicher