2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa (trenażery) wraz z rozładunkiem, wniesieniem, zainstalowaniem, uruchomieniem i dostarczeniem instrukcji stanowiskowej oraz jej wdrożeniem do Centrum Pielęgniarstwa Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, z podziałem na 9 części
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa (trenażery) wraz z rozładunkiem, wniesieniem, zainstalowaniem, uruchomieniem i dostarczeniem instrukcji stanowiskowej oraz jej wdrożeniem do Centrum Pielęgniarstwa Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, z podziałem na 9 części: Część 1 - Zaawansowany symulator wysokiej wierności czynności pielęgniarskich - 2 kpl., Część 2 - Zaawansowany symulator geriatryczny z tabletem sterującym i wirtualnym monitorem pacjenta - 1 kpl., Część 3 - Zaawansowany trenażer badań fizykalnych - 3 kpl., Część 4 - Trenażer pacjenta pediatrycznego do osłuchiwania dźwięków i płuc - 1 kpl., Część 5 - Ramię do pomiaru ciśnienia krwi z systemem ewaluacji - 1 szt., Część 6 - Zestaw do automatycznej oceny wskaźnika kostka-ramię - 3 szt., Część 7 - Trenażer do tamowania krwawień z pompą - kończyna dolna - 1 zestaw, Część 8 - Iluminator (skaner) naczyń krwionośnych - 2 szt., Część 9 - Zestaw do trudnej intubacji - 2 zestawy.
Vorherige Bekanntmachung: 528876-2025
Interne Kennung: AZP.25.1.28.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162200 Lehrmittel und -geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33169000 Chirurgische Instrumente, 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0006
Titel: Część 5 - Ramię do pomiaru ciśnienia krwi z systemem ewaluacji - 1 szt.,
Beschreibung: Część 5 - Ramię do pomiaru ciśnienia krwi z systemem ewaluacji - 1 szt.,
Interne Kennung: AZP.25.1.28.2025.5