See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku dla potrzeb SP ZOZ Miejskiego Szpitala Zespolonego w Częstochowie – część pierwsza
Beschreibung: Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku dla potrzeb SP ZOZ Miejskiego Szpitala Zespolonego w Częstochowie – część pierwsza. Przedmiot zamówienia podzielony został na 17 części (pakietów). Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają formularze asortymentowo -cenowe, stanowiące załącznik do SWZ. Pod pojęciem oferty częściowej rozumie się pojedyncze części zamówienia ustalone w załączniku nr 1 do SWZ. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną część (Pakiet) lub na cały przedmiot zamówienia,w którym wypełnione muszą być wszystkie pozycje.
Interne Kennung: MSZ/ZP/PN/05/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo- cenowy stanowiący załącznik do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3
Interne Kennung: Pakiet nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4
Interne Kennung: Pakiet nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5
Interne Kennung: Pakiet nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6
Interne Kennung: Pakiet nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7
Interne Kennung: Pakiet nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8
Interne Kennung: Pakiet nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9
Interne Kennung: Pakiet nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10
Interne Kennung: Pakiet nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11
Interne Kennung: Pakiet nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 12
Interne Kennung: Pakiet nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 13
Interne Kennung: Pakiet nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 14
Interne Kennung: Pakiet nr 14
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet nr 15
Interne Kennung: Pakiet nr 15
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet nr 16
Interne Kennung: Pakiet nr 16
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet nr 17
Interne Kennung: Pakiet nr 17