20129-2025 - Ergebnis
Polen – Systemunterstützung – Usługa dostępu do systemu skierowanego do osób poszukujących zatrudnienia wraz z usługą wsparcia
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa dostępu do systemu skierowanego do osób poszukujących zatrudnienia wraz z usługą wsparcia
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: 1) Zakup dostępu do systemu skierowanego do osób poszukujących zatrudnienia umożliwiającego: i. Stworzenie menu głównego, zawierającego kafelki reprezentujące branże: Inżynieria, Obsługa Maszyn, Obsługa Klienta, Marketing, Język Obcy, Zarządzanie, Finanse, HR, Analityka Danych, Programowanie, Pozostałe, z możliwością ich późniejszej modyfikacji oraz dodawania i usuwania, umożliwiającego nawigowanie pomiędzy stronami profili branż. ii. Tworzenie profili branż w formie stron internetowych. iii. Zbieranie i zarządzanie aplikacjami kandydatów. 2) Zakup usług wsparcia. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w OPZ (załącznik nr 1 do SWZ) oraz we wzorze umowy (załącznik nr 2 do SWZ).
Vorherige Bekanntmachung480889-2024
Interne KennungZP.21.2024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72253200 Systemunterstützung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30211300 Computerplattformen
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje prawo opcji co do długości trwania umowy. Zamawiający zastrzega sobie prawo do przedłużenia terminu realizacji umowy (dostępu do systemu rekrutacyjnego i usług wsparcia) o okres kolejnych 12 kolejnych miesięcy na podstawie jednostronnego oświadczenia Zamawiającego, złożonego każdorazowo Wykonawcy minimum na 30 dni przed upływem terminu obowiązywania umowy (w ramach zamówienia podstawowego lub prawa opcji). Zamawiaacy skorzysta z prawa opcji, jeśli zaistnieje potrzeba kontynuowania realizacji zamówienia. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji sześciokrotnie, co oznacza, że umowa może zostać przedłużona o łączny okres najwyżej 72 miesięcy (12 miesięcy, 12 miesięcy, 12 miesięcy, 12 miesięcy, 12 miesięcy 12 miesięcy). W razie skorzystania z prawa opcji usługi będą wykonywane na zasadach przewidzianych dla pierwszego okresu wykonywania usługi.