2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie wsparcia technicznego dla systemów bezpieczeństwa DLP oraz WAF
Beschreibung: 1 Przedmiotem zamówienia, zwanym dalej także „usługami”, jest : 1.1 część 1 – zapewnienie świadczenia usługi wsparcia technicznego producenta oraz asysty technicznej wykonawcy wraz z subskrypcją dla systemu ForcePoint DLP , 1.2 część 2- zapewnienie świadczenia usługi wsparcia technicznego producenta oraz asysty technicznej wykonawcy wraz z subskrypcją dla systemu Imperwa WAF, 2 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1a (w zakresie Części 1) oraz 1b (w zakresie Części 2) do SWZ . Informacje ogólne na temat zamówienia: 2.1 W zakresie części 1 zamawiający posiada system ForcePoint DLP, w którego skład wchodzą komponenty: DLP Suite (IP Protection), Web Security . 2.2 W zakresie części 2 zamawiający posiada system Imperva WAF, w którego skład wchodzą komponenty: urządzenia Imperva M170 oraz X2520 wraz z licencjami .
Interne Kennung: WAG.II.251.2.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: na podstawie art. 138 ust. 4 ustawy pzp - składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1 ustawy pzp
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Ofertę (wypełniony formularz oferty załącznik nr 4 do SWZ) składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej (podpisaną kwalifikowanym podpisem elektronicznym). 2. Wykonawca ubiegający się o udzielenie niniejszego zamówienia w terminie składania ofert, składa: a) Wypełniony formularz ofertowy (załącznik nr 4 do SWZ) – wymagania dotyczące podpisania dokumentu elektronicznego wg ust. 1. b) Dokument określający zasady reprezentacji oraz osoby uprawnione do reprezentacji wykonawcy/pełnomocnictwo. Pełnomocnictwo(a) - umocowanie do reprezentacji wykonawcy w przypadku, gdy upoważnienie do podpisania oferty nie wynika bezpośrednio z odpisu z właściwego rejestru, albo z centralnej ewidencji informacji o działalności gospodarczej (przykładowo: KRS, CEIDG) ogólnie dostępnego na stronach internetowych ogólnodostępnych baz danych. c) W celu potwierdzenia, że osoba działająca w imieniu wykonawcy jest umocowana do jego reprezentowania, zamawiający żąda od wykonawcy odpisu lub informacji z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub innego właściwego rejestru. Wykonawca nie jest zobowiązany do złożenia dokumentów, o których mowa powyżej, jeżeli zamawiający może je uzyskać za pomocą bezpłatnych i ogólnodostępnych baz danych, o ile wykonawca wskazał w ofercie dane umożliwiające dostęp do tych dokumentów. Jeżeli w imieniu wykonawcy działa osoba, której umocowanie do jego reprezentowania nie wynika z dokumentów, o których mowa powyżej, zamawiający może żądać od wykonawcy pełnomocnictwa lub innego dokumentu potwierdzającego umocowanie do reprezentowania wykonawcy. Powyższe wymagania stosuje się odpowiednio do osoby działającej w imieniu wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia publicznego. d) Pełnomocnictwo powinno zostać przedłożone jako oryginał w postaci elektronicznej opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym. W przypadku gdy pełnomocnictwo zostało sporządzone jako dokument w postaci papierowej i opatrzone własnoręcznym podpisem, przekazuje się cyfrowe odwzorowanie tego dokumentu opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym, poświadczającym zgodność cyfrowego odwzorowania z dokumentem w postaci papierowej. Poświadczenia zgodności cyfrowego odwzorowania z dokumentem w postaci papierowej dokonuje mocodawca lub notariusz. e) Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby (o ile dotyczy). 2 Ofertę należy złożyć na Platformie pod adresem: https://nfz-krakow.ezamawiajacy.pl/pn/nfz-krakow/demand/266233/notice/public/details zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na Platformie Zakupowej.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48732000 Datensicherheitssoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część I - usługi wsparcia dla systemu ForcePoint DLP
Beschreibung: część I Zapewnienie świadczenia usługi wsparcia technicznego producenta oraz asysty technicznej wykonawcy wraz z subskrypcją dla systemu ForcePoint DLP . 2.1 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1a do SWZ . Informacje ogólne na temat zamówienia: zamawiający posiada system ForcePoint DLP, w którego skład wchodzą komponenty: DLP Suite (IP Protection), Web Security .
Interne Kennung: WAG.II.251.2.2026 część 1
Los: LOT-0002
Titel: część II - usługi wsparcia dla systemu Imperwa WAF
Beschreibung: część II 2.2 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1b do SWZ . Informacje ogólne na temat zamówienia: zamawiający posiada system Imperva WAF, w którego skład wchodzą komponenty: urządzenia Imperva M170 oraz X2520 wraz z licencjami
Interne Kennung: WAG.II.251.2.2026 część 2