201332-2025 - Ergebnis
Tschechien – Maschinen zur Reinigung von Abwasser – Soustava domovních čistíren odpadních vod
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSoustava domovních čistíren odpadních vod
BeschreibungPředmět veřejné zakázky je výstavba soustavy domovních čistíren odpadních vod v obci Rácovice, okres Třebíč, kraj Vysočina s následným servisem. Předmětem zakázky je realizace 34 domovních čistíren odpadních vod, včetně jejich napojení na kanalizační a elektrické sítě. Zakázka zahrnuje také výstavbu propojovací kanalizace a retenčních nádrží pro vyčištěné vody. Dodaná technologie každé ČOV musí v souladu s požadavky vodoprávního povolení zajistit měření objemu vypouštěných odpadních vod. Popis předmětu veřejné zakázky je obsažen dále v této zadávací dokumentaci, a zejména v její příloze č. 5 Projektová dokumentace a příloze č. 6 Položkový rozpočet. Bližší specifikace v rámci ZD.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42996000 Maschinen zur Reinigung von Abwasser
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45232421 Abwasserbehandlungsanlage
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung1