See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu komputerowego dla bytomskich przedszkoli
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego (zakup + transport + wniesienie). 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na dwie części: 1) Część 1 – Dostawa sprzętu komputerowego do Przedszkola Miejskiego Integracyjnego nr 8 i Przedszkola Miejskiego nr 63 im. Janusza Korczaka z Oddziałami Integracyjnymi a) Ilości oraz parametry przedmiotu zamówienia dla Części 1 określa załącznik nr 1 do niniejszej Specyfikacji – Opis przedmiotu zamówienia. b) Przedmiot zamówienia w Części 1 realizowany jest w ramach Projektu: “Razem możemy więcej – wsparcie dla Przedszkola Miejskiego Integracyjnego nr 8 i Przedszkola Miejskiego nr 63 im. Janusza Korczaka z Oddziałami Integr” c) Szczegółowe warunki zamówienia zawierają Projektowane postanowienia umowy – stanowiące załącznik nr 5 do SWZ. 2) Część 2 – Dostawa sprzętu komputerowego do bytomskich Przedszkoli Miejskich nr 33 i 58 a) Ilości oraz parametry przedmiotu zamówienia dla Części 2 określa załącznik nr 1 do niniejszej Specyfikacji – Opis przedmiotu zamówienia. b) Przedmiot zamówienia w Części 2 realizowany jest w ramach Projektu: “Trampolina do sukcesu w szkole – wsparcie rozwoju edukacji przedszkolnej w bytomskich Przedszkolach Miejskich nr 33 i 58”. c) Szczegółowe warunki zamówienia zawierają Projektowane postanowienia umowy – stanowiące załącznik nr 5 do SWZ. 3. Dostarczony przedmiot zamówienia w Części 1 i 2 musi być fabrycznie nowy, nieużywany, wolny od wad, oryginalnie zapakowany i objęty gwarancją producenta, z instrukcją w języku polskim (jeżeli dotyczy), odpowiadający obowiązującym normom i przepisom prawa, ze szczególnym uwzględnieniem przepisów BHP i ochrony środowiska, posiadający – odpowiednio – wymagane atesty, certyfikaty, licencje, oznaczenie CE. 4. Wykonawca będzie zobowiązany udzielić na dostarczony przedmiot zamówienia 24 miesięcy gwarancji i rękojmi liczonych od dnia odbioru przedmiotu zamówienia, na warunkach określonych w Projektowanych postanowieniach umowy.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – Dostawa sprzętu komputerowego do Przedszkola Miejskiego Integracyjnego nr 8 i Przedszkola Miejskiego nr 63 im. Janusza Korczaka z Oddziałami Integracyjnymi
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego (zakup + transport + wniesienie).
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 – Dostawa sprzętu komputerowego do bytomskich Przedszkoli Miejskich nr 33 i 58