2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vrijwillige transparantie Leveringen van Staal voor Bruggen
Beschreibung: Het huidige contract voor leveringen van Staal voor Bruggen, met opdrachtnemer Foldam, is tot stand gekomen op basis van een gedegen raming en bijbehorend compliant aanbestedingstraject, zijnde een openbare aanbestedingsprocedure. De behoefte aan de leveringen met bijbehorende diensten op het gebied van Staal voor bruggen is nog steeds aanwezig aan de zijde van de gemeente. De gemeente is dan ook voornemens een nieuwe raamovereenkomst te sluiten voor een periode van 4 jaar. Hiertoe is een Europese aanbestedingsprocedure in voorbereiding. Helaas sluiten beide contracten, door onvoorziene omstandigheden, qua termijnen onvoldoende op elkaar aan. Hierdoor ontstaat een contractueel vacuüm. Dit contractueel vacuüm wenst de gemeente op te lossen met een eenmalige extra verlenging op de bestaande overeenkomst met opdrachtnemer Foldam. Deze extra verlenging wordt qua duur ingeperkt tot de periode die nodig is om de nieuwe aanbestedingsprocedure, incl. bijbehorende minimum- en bezwaartermijnen. Deze extra verlenging wordt qua duur ingeperkt tot de periode die nodig is om de nieuwe aanbestedingsprocedure, inclusief bijbehorende minimum- en bezwaartermijnen, te doorlopen.
Interne Kennung: 2025-258
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrens: De gemeente doet hiertoe een beroep op artikel 2.163e Aw2012 en motiveert dit als volgt. a. de behoefte aan de wijziging is het gevolg van omstandigheden die een zorgvuldige aanbestedende dienst niet kon voorzien. Dit is het geval nu het altijd onze intentie is geweest om dit contract compliant en tijdig hernieuwd Europees aan te besteden. Het dossier stond hiertoe ook op de inkoopkalender. Door onvoorziene personele ontwikkelingen is de planning onder de inkoopkalender niet gehaald. Er is echter nog immer de intentie om op korte termijn een TenderNed publicatie van de nieuwe aanbesteding te doen. In lijn hiermee is de duur van de verlenging ook beperkt tot de duur van doorlopen nieuwe aanbestedingsprocedure. b. de verlenging geschiedt onder gelijkblijvende contractuele voorwaarden. Er worden geen andersoortige of additionele werkzaamheden verricht, noch worden er nieuwe prijsafspraken gemaakt. c. de verlenging leidt niet tot een toename van de contractwaarde van meer dan 50% van de initiële opdrachtwaarde. Op grond van artikel 2.163e lid 2 jo artikel 2.163d lid 5&6 Aw2012 publiceren wij onderhavige aankondiging. Wij nemen hierbij een bezwaartermijn van 20 kalenderdagen in acht. Mocht u zich niet kunnen vinden in voorgenoemde motivering, dan zien wij uw gemotiveerde bezwaar graag schriftelijk tegemoet. Indien er gedurende deze termijn geen bezwaren worden ontvangen, zullen wij overgaan tot aankondiging van definitief gegunde opdracht.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 14622000 Stahl
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45223210 Bauarbeiten für Stahlkonstruktionen, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Vrijwillige transparantie Leveringen Staal voor Bruggen
Beschreibung: Het huidige contract voor leveringen van Staal voor Bruggen, met opdrachtnemer Foldam, is tot stand gekomen op basis van een gedegen raming en bijbehorend compliant aanbestedingstraject, zijnde een openbare aanbestedingsprocedure. De behoefte aan de leveringen met bijbehorende diensten op het gebied van Staal voor bruggen is nog steeds aanwezig aan de zijde van de gemeente. De gemeente is dan ook voornemens een nieuwe raamovereenkomst te sluiten voor een periode van 4 jaar. Hiertoe is een Europese aanbestedingsprocedure in voorbereiding. Helaas sluiten beide contracten, door onvoorziene omstandigheden, qua termijnen onvoldoende op elkaar aan. Hierdoor ontstaat een contractueel vacuüm. Dit contractueel vacuüm wenst de gemeente op te lossen met een eenmalige extra verlenging op de bestaande overeenkomst met opdrachtnemer Foldam. Deze extra verlenging wordt qua duur ingeperkt tot de periode die nodig is om de nieuwe aanbestedingsprocedure, inclusief bijbehorende minimum- en bezwaartermijnen, te doorlopen. Deze extra verlenging wordt qua duur ingeperkt tot de periode die nodig is om de nieuwe aanbestedingsprocedure, inclusief bijbehorende minimum- en bezwaartermijnen, te doorlopen.
Interne Kennung: 1