2. Verfahren
Verfahren
Titel: Základní škola Máj II, M. Chlajna 23 České Budějovice – vybavení odborných učeben nábytkem
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka nábytku a jeho odborná montáž pro učebnu pro výuku přírodopisu a učebnu pro výuku digitálních technologií. Součástí předmětu veřejné zakázky jsou následující související činnosti: - dodání předmětu plnění; - doprava na místo plnění určené zadavatelem; - montáž a instalace, uvedení do provozu včetně ověření funkčnosti; - odborné proškolení pověřených pracovníků zadavatele, seznámení s postupy a způsoby údržby dodávaného nábytku; - likvidace vzniklého odpadu. Podrobná specifikace dodávky, viz dva Soupisy dodávky s technickou specifikací – učebna pro výuku přírodopisu a učebnu pro výuku digitálních technologií (příloha č. 3 zadávací dokumentace).
Interne Kennung: MA2/25/0002
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39100000 Möbel, 39200000 Ausstattung und Zubehör, 45421153 Installation von Einbaumöbeln
5. Los
Los: LOT-0001