2. Verfahren
Verfahren
Titel: GENERÁLNÍ OBNOVA AREÁLŮ BC AV ČR, v. v. i. – PROJEKTOVÁ DOKUMENTACE: NOVOSTAVBA VĚDECKÉHO OBJEKTU SO312
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zpracování projektové dokumentace (dále jen „PD“) pro povolení stavby / záměru a pro realizaci (provádění) novostavby vědeckého objektu SO312, Branišovská 1160/31, České Budějovice, včetně zajištění vydání příslušných povolení stavby. Součástí bude i součinnost při výběru zhotovitele stavby a následný (autorský) dozor projektanta a další spolupráce po dokončení stavby. Předmětem plnění veřejné zakázky je dále zpracování projektové dokumentace pro odstranění stavby a inženýrská činnost k získání souhlasu s odstraněním stávajících staveb SO012 a SO013. Nový objekt bude určen pro umístění vědeckých pracovníků a jejich pracovišť. Součástí bude také dětská skupina pro 24 dětí. Základní kapacita objektu je navržena pro umístění provozu konfokální mikroskopie, laboratoří analytické chemie a univerzálních laboratorních provozů (včetně komplementu) v přibližném funkčním rozsahu stávajících vědeckých objektů SO050 nebo SO060. Při vypracování projektové dokumentace bude dodavatel (zhotovitel) vycházet z poskytnutých podkladů uvedených v článku 2. s tím, že původně navržený pasivní standard budovy bude v souladu se všemi přílohami přepracován na plusový objekt. Projektové řešení bude průběžně konzultováno se Zadavatelem a při tvorbě PD budou zohledněny jeho připomínky a požadavky. Požadavkem Zadavatele je následná součinnost dodavatele při výběru zhotovitele stavby, dozor projektanta v průběhu provádění stavby a spolupráce se Zadavatelem po dokončení stavby. Požadavky na obsah a zpracování projektové dokumentace: - PD zpracovaná pro podání žádosti o vydání rozhodnutí o povolení záměru bude splňovat obsahové náležitosti stanovené právními předpisy a podmínkami pro projektovou činnost ve výstavbě, zejména stanovené v zákoně č. 283/2021 Sb., stavební zákon, a v souladu s prováděcími předpisy (zejména vyhláškou č. 131/2024 Sb., o dokumentaci staveb). - Zpracování PD všech stupňů a celkový předmět plnění zahrnuje i výkony komplexní inženýrské činnosti, tj. především veškerá potřebná projednání PD, získání potřebných vyjádření, stanovisek a souhlasů, nutných pro realizaci dodávek a prací dle PD a zejména získání pravomocného rozhodnutí o povolení záměru. - V rámci PD pro provedení záměru (provádění stavby) bude zpracován neoceněný soupis prací a dodávek s výkazem výměr, který musí splňovat požadavky ZZVZ a oceněný položkový rozpočet stavby a v podrobnosti podle prováděcí vyhlášky č. 169/2016 Sb., v platném znění. Jednotlivé položky ve výkazu výměr budou zařazeny rovněž ke kódům kategorizace do účetních odpisových skupin, vycházejících z Klasifikace stavebních děl "CZ-CC" a z Klasifikace produkce "CZ-CPA". V případě, že Zadavatel získá na realizaci této novostavby dotaci, bude výkaz výměr dále dle požadavků poskytovatele dotace rozdělen na uznatelné a neuznatelné výdaje. - PD pro odstranění stavby bude vypracována v souladu s Přílohou č. 10 vyhlášky č. 131/2024 Sb., o dokumentaci staveb. Zpracování této PD také zahrnuje výkon inženýrskou činnost vedoucí k získání povolení pro odstranění staveb (provedení bouracích prací).
Interne Kennung: VZ0196165
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vyhrazené změny závazku jsou uvedeny v Návrhu smlouvy.