2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie dokumentacji projektowej w ramach projektu „Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu – mała retencja oraz przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach górskich – kontynuacja (MRG3)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu wykonania dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem wymaganych przepisami prawa opinii, uzgodnień i decyzji administracyjnych, oraz pełnieniem nadzoru autorskiego nad realizacją robót budowlanych wykonywanych na podstawie dokumentacji będącej przedmiotem niniejszego zamówienia dla następujących zadań: 1) Nazwa zadania: ,,Wykonanie dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego dla zadań pn.: Przeciwerozyjne zabezpieczenie skarp rowu wzdłuż drogi leśnej ul. Górniczej wraz z budową brodu i kaskady bystrzy w leśnictwie Złoty Stok w ramach projektu: „Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu – mała retencja oraz przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach górskich – kontynuacja” (MRG3)” 2) Nazwa zadania: ,,Wykonanie dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego dla zadania pn.: Przebudowa przepustu na obiekt łukowy o większym świetle w leśnictwie Złoty Stok w ramach projektu: „Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu – mała retencja oraz przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach górskich – kontynuacja” (MRG3)” 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został opisany w Załączniku nr 2 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia, na który składają się: Załącznik nr 2.1. – Szczegółowy opis zadań projektowych, Załącznik nr 2.1.1. - Mapy orientacyjne (lokalizacje obiektów dla których należy w ramach zamówienia wykonać dokumentację projektową) Załącznik nr 2.2. - Podręcznik wdrażania projektu. Wytyczne do realizacji zadań i obiektów małej retencji i przeciwdziałania erozji wodnej. Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu – mała retencja oraz przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach górskich – kontynuacja (MRG3). CZĘŚĆ I Zakres rzeczowy. Warszawa 2025 r. Załącznik nr 2.3. – Podręcznik wdrażania projektu. Wytyczne do realizacji zadań i obiektów małej retencji i przeciwdziałania erozji wodnej. Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu – mała retencja oraz przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach górskich – kontynuacja (MRG3). CZĘŚĆ II Podręcznik procedur. Warszawa 2025 r. Załącznik nr 2.4. - Poradnik w sprawie realizacji robót i utrzymania obiektów budowlanych w Państwowym Gospodarstwie Leśnym Lasy Państwowe Opracowana dokumentacja projektowa musi być zgodna z zasadą „nie czyń znaczącej szkody” - zasadą DNSH w rozumieniu art. 17 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2020/852 z dnia 18 czerwca 2020 r. w sprawie ustanowienia ram ułatwiających zrównoważone inwestycje, zmieniające rozporządzenie (UE) 2019/2088, z uwzględnieniem wskazanego zakresu prac i charakteru inwestycji.
Interne Kennung: NZP.270.13.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71354000 Kartografiedienste, 71355000 Vermessungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wykonanie dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego dla zadań pn.: Przeciwerozyjne zabezpieczenie skarp rowu wzdłuż drogi leśnej ul. Górniczej wraz z budową brodu i kaskady bystrzy w leśnictwie Złoty Stok w ramach projektu: „Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu–mała retencja oraz przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach górskich–kontynuacja MRG3
Beschreibung: Szczegółowy opis wskazanej części zawarty został w SWZ i załącznikach do SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został opisany w Załączniku nr 2 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia, na który składają się: Załącznik nr 2.1. – Szczegółowy opis zadań projektowych, Załącznik nr 2.1.1. - Mapy orientacyjne (lokalizacje obiektów dla których należy w ramach zamówienia wykonać dokumentację projektową) Załącznik nr 2.2. - Podręcznik wdrażania projektu. Wytyczne do realizacji zadań i obiektów małej retencji i przeciwdziałania erozji wodnej. Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu – mała retencja oraz przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach górskich – kontynuacja (MRG3). CZĘŚĆ I Zakres rzeczowy. Warszawa 2025r. Załącznik nr 2.3. – Podręcznik wdrażania projektu. Wytyczne do realizacji zadań i obiektów małej retencji i przeciwdziałania erozji wodnej. Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu – mała retencja oraz przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach górskich – kontynuacja (MRG3). CZĘŚĆ II Podręcznik procedur. Warszawa 2025r. Załącznik nr 2.4. - Poradnik w sprawie realizacji robót i utrzymania obiektów budowlanych w Państwowym Gospodarstwie Leśnym Lasy Państwowe Opracowana dokumentacja projektowa musi być zgodna z zasadą „nie czyń znaczącej szkody” - zasadą DNSH w rozumieniu art. 17 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2020/852 z dnia 18 czerwca 2020 r. w sprawie ustanowienia ram ułatwiających zrównoważone inwestycje, zmieniające rozporządzenie (UE) 2019/2088, z uwzględnieniem wskazanego zakresu prac i charakteru inwestycji.
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Wykonanie dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego dla zadania pn.: Przebudowa przepustu na obiekt łukowy o większym świetle w leśnictwie Złoty Stok w ramach projektu: „Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu – mała retencja oraz przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach górskich – kontynuacja MRG3
Interne Kennung: Część nr 2