2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizacja oświetlenia ulicznego i drogowego na terenie Gminy Izbica Kujawska
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja systemu oświetlenia ulicznego i drogowego na terenie gminy Izbica Kujawska, w ramach jednego zamówienia publicznego. Oświetlenie stanowi majątek gminy Izbica Kujawska w ramach porozumienia zawartego z Energa Oświetlenie S.A. oraz oświetlenia należącego do Gminy Izbica Kujawska. Zakres obejmuje dwa zadania: Zadanie 1 objęte dofinansowaniem w ramach 9 edycji programu Polski ład ,,Rozświetlamy Polskę”. Zadanie 2 obejmujące modernizację infrastruktury oświetleniowej finansowane ze środków własnych Gminy Izbica Kujawska. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Dokumentacja projektowo - kosztorysowa - załącznik nr 9 do SWZ. Szczegółowe obowiązki wykonawcy w zakresie realizacji przedmiotu zamówienia określają projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego - Załącznik nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych– uzasadnienie braku podziału zamówienia na części: Podział przedmiotowego zamówienia na części jest niezasadny z punktu widzenia technicznego i organizacyjnego. Podział zakresu na części, które składałyby się na całość zamówienia groziłby nadmiernymi trudnościami technicznymi oraz nadmiernymi kosztami wykonania zamówienia. Potrzeba skoordynowania działań różnych wykonawców realizujących poszczególne części zamówienia mogłaby poważnie zagrozić właściwemu wykonaniu zamówienia. Okres udzielonej gwarancji i rękojmi jest w przedmiotowym postępowaniu kryterium oceny ofert. Okres rękojmi będzie równy okresowi gwarancji. Najkrótszy możliwy Okres gwarancji i rękojmi – 5 lat. Najdłuższy możliwy Okres gwarancji i rękojmi – 10 lat. Inwestycja jest dofinansowana w ramach Programu Rządowy Fundusz Polski Ład: Programu Inwestycji Strategicznych Edycja9RP/2023/1418/PolskiLad
Vorherige Bekanntmachung: 537666-2024
Interne Kennung: GKLP.271.13.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31520000 Leuchten und Beleuchtungszubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45316000 Installation von Beleuchtungs- und Signalanlagen, 45316100 Installation von Beleuchtungsanlagen im Freien, 45316110 Installation von Straßenbeleuchtungsanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest modernizacja systemu oświetlenia ulicznego i drogowego na terenie gminy Izbica Kujawska, w ramach jednego zamówienia publicznego. Oświetlenie stanowi majątek gminy Izbica Kujawska w ramach porozumienia zawartego z Energa Oświetlenie S.A. oraz oświetlenia należącego do Gminy Izbica Kujawska. Zakres obejmuje dwa zadania: Zadanie 1 objęte dofinansowaniem w ramach 9 edycji programu Polski ład ,,Rozświetlamy Polskę”. Zadanie 2 obejmujące modernizację infrastruktury oświetleniowej finansowane ze środków własnych Gminy Izbica Kujawska.
Menge: 1 197 Stück