2. Verfahren
Verfahren
Titel: dostawa niezbędnych zasobów na potrzeby realizowania zadań ochrony ludności i obrony cywilnej
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa niezbędnych zasobów na potrzeby realizowania zadań ochrony ludności i obrony cywilnej. Zamówienie podzielono na części: CZĘŚĆ 1: Dostawa narzędzi ogólnobudowlanych i wyposażenia BHP CZĘŚĆ 2: Dostawa sprzętu do działań kryzysowych wraz z uruchomieniem CZĘŚĆ 3: Dostawa wyposażenia do zakwaterowania awaryjnego CZĘŚĆ 4: Dostawa promienników olejowych i klimatyzatorów przenośnych wraz z uruchomieniem CZĘŚĆ 5: Dostawa regałów wraz z montażem CZĘŚĆ 6: Dostawa stołów polowych CZĘŚĆ 7: Dostawa radiotelefonów z zasilaczem i anteną wraz z uruchomieniem CZĘŚĆ 8: Dostawa latarek i radiów ze wspomaganiem zasilania wraz z uruchomieniem CZĘŚĆ 9: Dostawa mobilnej stacji ładowania wraz z uruchomieniem CZĘŚĆ 10: Dostawa miernika promieniowania wraz z uruchomieniem CZĘŚĆ 11: Dostawa łodzi z przyczepą i silnikiem wraz z uruchomieniem CZĘŚĆ 12: Dostawa aeratorów wraz z uruchomieniem CZĘŚĆ 13: Dostawa wyposażenia medycznego CZĘŚĆ 14 : Dostawa maski z filtropochłaniaczem CZĘŚĆ 15: Dostawa termosów transportowych i chochli CZĘŚĆ 16: Dostawa telefonów satelitarnych i radiów CB wraz z uruchomieniem CZĘŚĆ 17: Dostawa wózka widłowego paletowego z masztem wraz z uruchomieniem CZĘŚĆ 18: Dostawa suszarki i myjki do masek gazoszczelnych wraz z uruchomieniem CZĘŚĆ 19: Dostawa zbiornika na paliwo i wodę pitną wraz z uruchomieniem CZĘŚĆ 20: Dostawa kompresora z magazynem powietrza wraz z uruchomieniem CZĘŚĆ 21: Dostawa kamery termowizyjnej wraz z uruchomieniem 2. Zadanie dofinansowano z dotacji celowej z budżetu Wojewody Mazowieckiego w ramach dotacji dla jednostek samorządu terytorialnego na realizację zadań z zakresu ochrony ludności i obrony cywilnej na rok 2025. Zamawiający zastrzega możliwość unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie, nie zostaną mu przyznane, możliwość unieważnienia postępowania na tej podstawie została przewidziana w ogłoszeniu o zamówieniu. 3. Przedmiot zamówienia musi spełniać minimalne wymagania określone w SWZ i załącznikach do niej w szczególności w OPZ
Vorherige Bekanntmachung: 668982-2025
Interne Kennung: ZP.272.38.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39290000 Diverse Einrichtungsgegenstände
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 Dostawa narzędzi ogólnobudowlanych i wyposażenia BHP
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa narzędzi ogólnobudowlanych i wyposażenia BHP Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w dokumentach zamówienia w tym w Załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: ZP.272.38.2025-1
Haupteinstufung (cpv): 18444111 Sturzhelme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44511100 Spaten und Schaufeln, 35113100 Geländeabsicherungseinrichtungen, 44512000 Diverses Handwerkzeug
2. Procedure
Procedure
Previous notice: 668982-2025
Internal identifier: ZP.272.38.2025
Type of procedure: Open
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39290000 Miscellaneous furnishing
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: ZP.272.38.2025-1
Main classification (cpv): 18444111 Crash helmets
Additional classification (cpv): 44511100 Spades and shovels, 35113100 Site-safety equipment, 44512000 Miscellaneous hand tools