See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa artykułów biurowych i papierniczych na potrzeby Zamawiającego w ramach projektu: „Usługi społeczne dla Łódzkiego Obszaru Metropolitarnego” realizowanego w ramach programu Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów biurowych i papierniczych na potrzeby Zamawiającego w ramach projektu: „Usługi społeczne dla Łódzkiego Obszaru Metropolitarnego” realizowanego w ramach programu Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027 zgodnie z asortymentem zawartym w Formularzu asortymentowo- cenowym stanowiącym załącznik nr 1a
Vorherige Bekanntmachung: 106161-2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30190000 Diverse Maschinen, Einrichtungen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30197630 Druckpapier
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: DOM-WZP-IV.271.15.2026