See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie dokumentacji projektowych
Beschreibung: Opracowanie dokumentacji projektowych, tj.: Część 1: „Jezioro Malina – ścieżka pieszo – rowerowa wokół jeziora łącząca Jezioro z Grudzickim Grądem – opracowanie dokumentacji projektowej” Część 2: „Rozbudowa ul. Centralnej - opracowanie dokumentacji projektowej” Część 3: „Dokumentacja przyszłościowa. Rozbudowa ul. Krapkowickiej w zakresie budowy drogi dla pieszych i rowerów - opracowanie dokumentacji projektowej” Część 4: „Dokumentacja przyszłościowa. Rozbudowa ul. Lipowej w zakresie budowy drogi dla pieszych i rowerów - opracowanie dokumentacji projektowej” Część 5: „Dokumentacja przyszłościowa. Rozbudowa ul. Wrocławskiej w zakresie budowy drogi dla pieszych i rowerów - opracowanie dokumentacji projektowej”
Interne Kennung: NP.260.53.2023.P
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
5. Los
Los: LOT-0004
Titel: Część 4: „Dokumentacja przyszłościowa. Rozbudowa ul. Lipowej w zakresie budowy drogi dla pieszych i rowerów - opracowanie dokumentacji projektowej”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest opracowanie kompletnej dokumentacji projektowo – kosztorysowej wraz z uzyskaniem decyzji zezwalającej na realizację inwestycji drogowej wydanej przez organ I instancji (spełniającej wszystkie wymogi wynikające z polskiego prawa obowiązującego w dniu wszczęcia postępowania przetargowego w zakresie formy jak i wymaganej procedury ustalonej w „Ustawie z dnia 10 kwietnia 2003 r. o szczególnych zasadach przygotowania i realizacji inwestycji w zakresie dróg publicznych”), oraz właściwych przepisach. w tym : Etap I: - opracowanie koncepcji Etap II – opracowanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej 1. Opis stanu istniejącego: 1.1. ul. Lipowa – droga powiatowa 1707 O – nawierzchnia asfaltowa, jednostronna droga dla pieszych na wysokości działek nr: 380 i 188. Oświetlenie od strony drogi dla pieszych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik do niniejszej części zamówienia będący Opisem Przedmiotu Zamówienia.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau