201549-2026 - Wettbewerb
Polen – Reinigungs- und Hygienedienste – Usługa sprzątania - znak sprawy 8/2026
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa sprzątania - znak sprawy 8/2026
BeschreibungUsługa kompleksowego sprzątania budynków obejmująca sprzątanie obiektów Szpitala, dezynfekcję, transport wewnętrzny, gospodarowanie bielizną wraz z dostawą środków i materiałów do wykonania usługi
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85142300 Hygienedienste, 90911200 Gebäudereinigung
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa kompleksowego sprzątania, dezynfekcji, transportu wewnętrznego, gospodarowania bielizną, dostawa materiałów niezbędnych do wykonania usługi z jednoczesnym przejęciem od dotychczasowego Wykonawcy świadczącego usługę u Zamawiającego pracowników zatrudnionych na stanowiskach związanych z wykonywaniem przedmiotu zamówienia na podstawie art. 23' Kodeksu Pracy. Przedmiot zamówienia obejmuje świadczenie usługi kompleksowego utrzymania czystości, dezynfekcji w obiektach Zamawiającego, transport odpadów medycznych i komunalnych do miejsca ich składowania, transport wewnętrzny, gospodarkę bielizną. Usługa winna być wykonana zgodnie z wymaganiami wdrożonego u Zamawiającego systemu jakości. Zamawiający umożliwi korzystanie z mediów niezbędnych do należytego wykonania usługi. Wykonawca stosować będzie własny nowy sprzęt, zapewniając jego ilość w stopniu niezbędnym do wykonania usługi uwzględniając zapotrzebowanie Zamawiającego, w szczególności: wózków serwisowych do mycia i dezynfekcji z pełnym wyposażeniem (np. nakładki, mopy, kije, stelaże itp.), wózków do transportu bielizny, posiłków, odpadów medycznych. Standardy jakościowe odnoszące się do wszystkich istotnych cech przedmiotu zamówienia zostały szczegółowo opisane w SWZ oraz w załącznikach do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85142300 Hygienedienste, 90911200 Gebäudereinigung, 85112000 Unterstützung von Krankenhäusern
Optionen
Beschreibung der Optionenbrak opcji i wznowień