201587-2025 - Ergebnis
Niederlande – Dienstleistungen im Wohnungswesen – Huisvestingsadvies
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelHuisvestingsadvies
BeschreibungHogeschool Rotterdam wenst een raamovereenkomst te sluiten met een tweetal samenwerkingspartner die gedurende de looptijd van de overeenkomst (4 jaar) beschikbaar zijn voor huisvestingsadvies en projectmanagement (bouwkundig/facilitair) gedurende alle fasen van huisvestingsopgaven (initiatief t/m nazorg). Deze opgaven kunnen meerjarig zijn (grote verhuizingen en inpassingsopgaven) maar ook kortstondige advisering op afroep betreffen. Op dit moment voorzien wij de aankomende jaren diverse projecten met een geschatte opdrachtwaarde van ca. € 300.000 excl. BTW per jaar. Hogeschool Rotterdam zal onder de Raamovereenkomst in totaal maximaal aantal diensten afnemen met een geraamde totale waarde van maximaal € 2.000.000 (exclusief BTW).
Interne Kennung2024/030/VEF
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 70333000 Dienstleistungen im Wohnungswesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71500000 Dienstleistungen im Bauwesen
5. Los
LosLOT-0000
Interne Kennung1