See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa produktów leczniczych i środków spożywczych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych i środków spożywczych, które będą dostarczane sukcesywnie do zamawiającego przez okres 24 miesięcy
Vorherige Bekanntmachung: 633794-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leków przez okres 24 miesięcy
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet 9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet 10