See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: RAAMOVEREENKOMST CATERING SITE STEKENE
Beschreibung: De aanbestedende overheid met hoofdzetel te Sint-Niklaas voorziet in dagbestedings-en woonondersteuning aan personen met een beperking. Deze opdracht is een raamovereenkomst waarbij één ondernemer voor de nieuwbouwsite van de aanbestedende overheid te Snoezelhof 1, 9190 Stekene op dagelijkse basis voorziet in: - de bereiding van maaltijden, in een eigen locatie/infrastructuur; - de aflevering van de bereide maaltijden op vermelde site, d.m.v. eigen vervoer en personeel.
Interne Kennung: RZ-OA-16
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55523000 Verpflegungsdienste für sonstige Unternehmen oder andere Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: RZ-OA-16 - 1
Beschreibung: Deze opdracht is een raamovereenkomst waarbij één ondernemer voor de nieuwbouwsite van de aanbestedende overheid te Snoezelhof 1, 9190 Stekene op dagelijkse basis voorziet in: - de bereiding van maaltijden, in een eigen locatie/infrastructuur; - de aflevering van de bereide maaltijden op vermelde site, d.m.v. eigen vervoer en personeel.
Interne Kennung: 1