2. Verfahren
Verfahren
Titel: USŁUGA DZIERŻAWY OD OPERATORÓW TELEKOMUNIKACYJNYCH NA POTRZEBY KWP W GDAŃSKU ŁĄCZY CYFROWYCH TELEKOMUNIKACYJNYCH ETH L2, UMOŻLIWIAJĄCYCH TRANSMISJĘ DANYCH W POSTACI PAKIETOWEJ ORAZ DZIERŻAWA ŁĄCZA E1 DUPLEKSOWEGO, SYMETRYCZNEGO PUNKT-PUNKT
Beschreibung: Szczegółowe informacje znajdują się w rozdziale IV SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 668580-2024
Interne Kennung: 58/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64200000 Fernmeldedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Szczegółowe informacje znajdują się w rozdziale IV SWZ.