See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Działania zwiększające poziom cyberbezpieczeństwa na potrzeby 5 WSZK w Krakowie w ramach Krajowego Planu Odbudowy – dostawy licencji i oprogramowań
Beschreibung: Działania zwiększające poziom cyberbezpieczeństwa na potrzeby 5 WSZK w Krakowie w ramach Krajowego Planu Odbudowy – dostawy licencji i oprogramowań zgodnie z załącznikami do SWZ.
Interne Kennung: 136/ZP/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Przedłużenie wsparcia dla licencji wieczystej dla systemu FortiMail-VM02 Pakiet licencji na 36 miesięcy, FortiCare Premium and FortiGuard Enterprise ATP Bundle Contract FC-10-0VM02-643-02-36 SN : FEVM02TM22000835 (nr. seryjny nie może ulec zmianie) wg. pakietu nr 1
Beschreibung: Przedłużenie wsparcia dla licencji wieczystej dla systemu FortiMail-VM02 Pakiet licencji na 36 miesięcy, FortiCare Premium and FortiGuard Enterprise ATP Bundle Contract FC-10-0VM02-643-02-36 SN : FEVM02TM22000835 (nr. seryjny nie może ulec zmianie) zgodnie z SWZ w tym załącznikiem nr 1 do SWZ
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Rozszerzenie obecnie posiadanej licencji dla systemu FortiAnalyzer-VM – wersja wieczysta do limitu 25 GB/dzień • 4 x Upgrade license for adding 5 GB/Day of Logs FAZ-VM-GB5, • Fortinet wsparcie FortiCare dla FortiAnalyzer VM - FAZ FortiCare Premium Support na 36 miesięcy FC3-10-LV0VM-248-02-36 SN : FAZ-VMTM22013537 (nr. seryjny nie może ulec zmianie) wg. pakiet nr 2
Beschreibung: Rozszerzenie obecnie posiadanej licencji dla systemu FortiAnalyzer-VM – wersja wieczysta do limitu 25 GB/dzień • 4 x Upgrade license for adding 5 GB/Day of Logs FAZ-VM-GB5, • Fortinet wsparcie FortiCare dla FortiAnalyzer VM - FAZ FortiCare Premium Support na 36 miesięcy FC3-10-LV0VM-248-02-36 SN : FAZ-VMTM22013537 (nr. seryjny nie może ulec zmianie) zgodnie z SWZ w tym załącznikiem nr 1 do SWZ
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Odnowienie Licencji - FortiAuthenticator VM FAC FortiCare Premium Support (1 - 1100 USERS) FC2-10-0ACVM-248-02-36 SN : FAC-VMTM22006268 (nr. seryjny nie może ulec zmianie) wg. pakiet nr 3
Beschreibung: Odnowienie Licencji - FortiAuthenticator VM FAC FortiCare Premium Support (1 - 1100 USERS) FC2-10-0ACVM-248-02-36 SN : FAC-VMTM22006268 (nr. seryjny nie może ulec zmianie) zgodnie z SWZ w tym załącznikiem nr 1 do SWZ
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Rozszerzenie obecnie posiadanej Licencji o kolejne 25 Tokenów - FortiTokenMobile (FTM-ELIC-25) wg. pakiet nr 4
Beschreibung: Rozszerzenie obecnie posiadanej Licencji o kolejne 25 Tokenów - FortiTokenMobile (FTM-ELIC-25) zgodnie z SWZ w tym załącznikiem nr 1 do SWZ
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Rozszerzenie licencji FortiClient na 36 miesięcy Licenses - VPN/ZTNA (On Premise Deployments) - 100 licencji • Endpoint-based Licenses - VPN/ZTNA (On Premise Deployments) do 100 lic SN : FCTEMS8822007197 (nr. seryjny nie może ulec zmianie) wg. pakietu nr 5
Beschreibung: Rozszerzenie licencji FortiClient na 36 miesięcy Licenses - VPN/ZTNA (On Premise Deployments) - 100 licencji • Endpoint-based Licenses - VPN/ZTNA (On Premise Deployments) do 100 lic SN : FCTEMS8822007197 (nr. seryjny nie może ulec zmianie) zgodnie z SWZ w tym załącznikiem nr 1 do SWZ
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: DLP 36 mcy + wdrożenie [1200 stacji] lub równoważny wg. pakietu nr 6
Beschreibung: DLP 36 mcy + wdrożenie [1200 stacji] lub równoważny zgodnie z SWZ w tym załącznikiem nr 1 do SWZ
Interne Kennung: 6
Haupteinstufung (cpv): 48730000 Sicherheitssoftwarepaket
Los: LOT-0007
Titel: Upgrade i rozszerzenie licencji Veeam Data Platform Essentials – Universal Perpetual Li-cense (w tym funkcjonalności Enterprise Plus Edition) według pakietu nr 7
Beschreibung: Upgrade i rozszerzenie licencji Veeam Data Platform Essentials – Universal Perpetual Li-cense (w tym funkcjonalności Enterprise Plus Edition) zgodnie z SWZ w tym załącznikiem nr 1 do SWZ
Interne Kennung: 7
Haupteinstufung (cpv): 48190000 Unterrichtssoftwarepaket
Los: LOT-0008
Titel: Licencja ESET antywirus 1200 lic. lub równoważna wg. pakiet nr 8
Beschreibung: Licencja ESET antywirus 1200 lic. lub równoważna zgodnie z SWZ w tym załącznikiem nr 1 do SWZ
Interne Kennung: 8