201769-2025 - Wettbewerb
Polen – Technische Beratung und Konstruktionsberatung – Usługa pełnienia funkcji inżyniera kontraktu dla zadania polegającego na zaprojektowaniu oraz wykonaniu robót budowlanych pn.: „Budowa łącznika drogowego pomiędzy Drogą Krajową nr 94 a Euroterminalem i stacją PKP LHS w Sławkowie dla rozwoju transportu intermodalnego”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa pełnienia funkcji inżyniera kontraktu dla zadania polegającego na zaprojektowaniu oraz wykonaniu robót budowlanych pn.: „Budowa łącznika drogowego pomiędzy Drogą Krajową nr 94 a Euroterminalem i stacją PKP LHS w Sławkowie dla rozwoju transportu intermodalnego”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa pełnienia funkcji inżyniera kontraktu dla zadania inwestycyjnego pn. „Budowa łącznika drogowego pomiędzy Drogą Krajową nr 94 a Euroterminalem i stacją PKP LHS w Sławkowie dla rozwoju transportu intermodalnego” realizowanego w systemie zaprojektuj i wybuduj. Wykonawca zobowiązany jest w szczególności do: 1) sprawowania nadzoru inwestorskiego nad całym procesem inwestycyjnym – projektowaniem i realizacją robót budowlanych w ramach Zadania we wszystkich branżach projektowych i robót budowlanych, w tym w zakresie robót dodatkowych i zamiennych; 2) pełnienia funkcji inżyniera kontraktu obejmującej również występujące w rozdziale 3 ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo Budowlane funkcje „Inspektora Nadzoru Inwestorskiego” oraz „koordynatora czynności inspektorów nadzoru inwestorskiego”. 3) zarządzania Kontraktem, w tym w zakresie robót dodatkowych i zamiennych dla Kontraktu; Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony stanowi załącznik nr 7 do SWZ.
Interne KennungZP.271.5.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71310000 Technische Beratung und Konstruktionsberatung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79420000 Dienstleistungen im Bereich Unternehmensleitung, 71540000 Bauverwaltungsleistungen, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71541000 Projektmanagement im Bauwesen, 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten, 71244000 Kalkulation und Überwachung der Kosten
5. Los
LosLOT-0001