See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Verdelging van nesten van Aziatische hoornaar via een raamovereenkomst waarbij de provincie optreedt als aankoopcentrale
Beschreibung: zie bestek
Interne Kennung: 0800/2026/001
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90922000 Schädlingsbekämpfung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 0800/2026/001 - 1
Beschreibung: het uitvoeren van verdelgingen van lage nesten (< 4m) Perceel 1: Regio Westhoek
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0010
Titel: 0800/2026/001 - 10
Beschreibung: het uitvoeren van verdelgingen van hoge nesten (> 4m) Perceel 10: regio Waregem
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: 0800/2026/001 - 11
Beschreibung: het uitvoeren van verdelgingen van hoge nesten (> 4m) Perceel 11: regio Brugge
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: 0800/2026/001 - 12
Beschreibung: het uitvoeren van verdelgingen van hoge nesten (> 4m) Perceel 12: regio Oostende
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0002
Titel: 0800/2026/001 - 2
Beschreibung: het uitvoeren van verdelgingen van lage nesten (< 4m) Perceel 2: Regio Midden West-Vlaanderen
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: 0800/2026/001 - 3
Beschreibung: het uitvoeren van verdelgingen van lage nesten (< 4m) Perceel 3: Regio Zuid West-Vlaanderen
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: 0800/2026/001 - 4
Beschreibung: het uitvoeren van verdelgingen van lage nesten (< 4m) Perceel 4: Regio noord West-Vlaanderen
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: 0800/2026/001 - 5
Beschreibung: het uitvoeren van verdelgingen van hoge nesten (> 4m) Perceel 5: regio zuidelijke Westhoek
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: 0800/2026/001 - 6
Beschreibung: het uitvoeren van verdelgingen van hoge nesten (> 4m) Perceel 6: regio Westkust en polders
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: 0800/2026/001 - 7
Beschreibung: het uitvoeren van verdelgingen van hoge nesten (> 4m) Perceel 7: regio Roeselare
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: 0800/2026/001 - 8
Beschreibung: het uitvoeren van verdelgingen van hoge nesten (> 4m) Perceel 8: regio Tielt
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: 0800/2026/001 - 9
Beschreibung: het uitvoeren van verdelgingen van hoge nesten (> 4m) Perceel 9: regio Kortrijk
Interne Kennung: 9