201784-2026 - Wettbewerb
Polen – Arzneimittel – Dostawa produktów farmaceutycznych z podziałem na 104 części dla Powiatowego Szpitala im. Władysława Biegańskiego w Iławie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa produktów farmaceutycznych z podziałem na 104 części dla Powiatowego Szpitala im. Władysława Biegańskiego w Iławie
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów farmaceutycznych z podziałem na 104 części dla Powiatowego Szpitala im. Władysława Biegańskiego w Iławie 2. Obowiązki Wykonawcy : • Dostawa i transport • Rozładunek i wnoszenie do pomieszczeń magazynowych. 2.1. Produkty farmaceutyczne muszą mieć co najmniej 12 miesięczny okres ważności licząc od momentu ich dostarczenia do siedziby Zamawiającego. Dopuszcza się dostarczenie produktów z krótszym terminem tylko za każdorazową zgodą upoważnionego przedstawiciela Zamawiającego. 2.2. W każdym z pakietów dopuszcza się stosowanie leków równoważnych tj. preparatu o identycznym składzie substancji czynnych, dawce oraz postaci leku (fiolka, ampułka, aerozol, substancja sucha. Itp.) Preparat musi posiadać identyczne wskazania do zastosowania jak preparat wyszczególniony w specyfikacji przedmiotowej. 2.3. W przypadku, gdy oferowane opakowanie leku zawiera inną ilość jednostek (tabletek, ampułek, itp.). Wykonawca zobowiązany jest do przeliczenia ilości opakowań. Jeżeli po przeliczeniu otrzymana zostanie niepełna ilość opakowań – oferowaną ilość należy zaokrąglić w górę. 2.4. W przypadku braku oferowanego preparatu na rynku Wykonawca jest zobowiązany do zastąpienia go lekiem synonimowym w cenie nie wyższej niż cena przetargowa (po konsultacji z Kierownikiem Działu Farmacji Szpitalnej). Jeżeli opakowanie leku synonimowego zawiera inną ilość jednostek (np. tabletek, ampułek, itp.), należy przeliczyć jego cenę tak, aby cena 1 jednostki (tabletki, ampułki, itp.) w opakowaniu była nie wyższa niż cena 1 jednostki wg umowy przetargowej. 2.5. Jeżeli dostarczenie preparatu równoważnego nie jest możliwe lub niemożliwe jest dostarczenie brakującego leku w ciągu 48 godzin, Wykonawca jest zobowiązany do wystawienia pisemnej noty (która będzie podstawą do zakupu leku w innej hurtowni farmaceutycznej) oraz do pokrycia różnicy w kosztach zakupu. 2.6. Opakowania transportowe leków wymagających przechowywania w chłodnym miejscu (2-8 stopni C) powinny być oznaczone, a wewnątrz opakowania wymagane jest umieszczenie jednorazowego wskaźnika temperatury, umożliwiającego potwierdzenie właściwych warunków transportu. 2.7. W przypadku, gdy w trakcie trwania postępowania przetargowego wymagany przez Zamawiającego lek nie jest produkowany, w formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ należy podać ostatnią cenę sprzedaży oraz zaznaczyć odpowiednią informację. 2.8. Dopuszcza się możliwość zamiany postaci leku z: -kapsułek na tabletki, z tabletek na tabletki powlekane lub kapsułki i odwrotnie - fiolki na ampułki lub ampułko-strzykawki i odwrotnie
Interne Kennung5/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść nr 1
BeschreibungSzczegółowy opis zawiera załącznik nr 2 Formularz asortymentowo -cenowy
LosLOT-0002
TitelCzęść nr 2
LosLOT-0003
TitelCzęść nr 3
LosLOT-0004
TitelCzęść nr 4
LosLOT-0005
TitelCzęść nr 5
LosLOT-0006
TitelCzęść nr 6
LosLOT-0007
TitelCzęść nr 7
LosLOT-0008
TitelCzęść nr 8
LosLOT-0009
TitelCzęść nr 9
LosLOT-0010
TitelCzęść nr 10
LosLOT-0011
TitelCzęść nr 11
LosLOT-0012
TitelCzęść nr 12
LosLOT-0013
TitelCzęść nr 13
LosLOT-0014
TitelCzęść nr 14
LosLOT-0015
TitelCzęść nr 15
LosLOT-0016
TitelCzęść nr 16
LosLOT-0017
TitelCzęść nr 17
LosLOT-0018
TitelCzęść nr 18
LosLOT-0019
TitelCzęść nr 19
LosLOT-0020
TitelCzęść nr 20
LosLOT-0021
TitelCzęść nr 21
LosLOT-0022
TitelCzęść nr 22
LosLOT-0023
TitelCzęść nr 23
LosLOT-0024
TitelCzęść nr 24
LosLOT-0025
TitelCzęść nr 25
LosLOT-0026
TitelCzęść nr 26
LosLOT-0027
TitelCzęść nr 27
LosLOT-0028
TitelCzęść nr 28
LosLOT-0029
TitelCzęść nr 29
LosLOT-0030
TitelCzęść nr 30
LosLOT-0031
TitelCzęść nr 31
LosLOT-0032
TitelCzęść nr 32
LosLOT-0033
TitelCzęść nr 33
LosLOT-0034
TitelCzęść nr 34
LosLOT-0035
TitelCzęść nr 35
LosLOT-0036
TitelCzęść nr 36
LosLOT-0037
TitelCzęść nr 37
LosLOT-0038
TitelCzęść nr 38
LosLOT-0039
TitelCzęść nr 39
LosLOT-0040
TitelCzęść nr 40
LosLOT-0041
TitelCzęść nr 41
LosLOT-0042
TitelCzęść nr 42
LosLOT-0043
TitelCzęść nr 43
LosLOT-0044
TitelCzęść nr 44
LosLOT-0045
TitelCzęść nr 45
LosLOT-0046
TitelCzęść nr 46
LosLOT-0047
TitelCzęść nr 47
LosLOT-0048
TitelCzęść nr 48
LosLOT-0049
TitelCzęść nr 49
LosLOT-0050
TitelCzęść nr 50
LosLOT-0051
TitelCzęść nr 51
LosLOT-0052
TitelCzęść nr 52
LosLOT-0053
TitelCzęść nr 53
LosLOT-0054
TitelCzęść nr 54
LosLOT-0055
TitelCzęść nr 55
LosLOT-0056
TitelCzęść nr 56
LosLOT-0057
LosLOT-0058
TitelCzęść nr 58
LosLOT-0059
TitelCzęść nr 59
LosLOT-0060
TitelCzęść nr 60
LosLOT-0061
TitelCzęść nr 61
LosLOT-0062
TitelCzęść nr 62
LosLOT-0063
TitelCzęść nr 63
LosLOT-0064
TitelCzęść nr 64
LosLOT-0065
TitelCzęść nr 65
LosLOT-0066
TitelCzęść nr 66
LosLOT-0067
TitelCzęść nr 67
LosLOT-0068
TitelCzęść nr 68
LosLOT-0069
TitelCzęść nr 69
LosLOT-0070
TitelCzęść nr 70
LosLOT-0071
TitelCzęść nr 71
LosLOT-0072
TitelCzęść nr 72
LosLOT-0073
TitelCzęść nr 73
LosLOT-0074
TitelCzęść nr 74
LosLOT-0075
TitelCzęść nr 75
LosLOT-0076
TitelCzęść nr 76
LosLOT-0077
TitelCzęść nr 77
LosLOT-0078
TitelCzęść nr 78
LosLOT-0079
TitelCzęść nr 79
LosLOT-0080
TitelCzęść nr 80
LosLOT-0081
TitelCzęść nr 81
LosLOT-0082
TitelCzęść nr 82
LosLOT-0083
TitelCzęść nr 83
LosLOT-0084
TitelCzęść nr 84
LosLOT-0085
TitelCzęść nr 85
LosLOT-0086
TitelCzęść nr 86
LosLOT-0087
TitelCzęść nr 87
LosLOT-0088
TitelCzęść nr 88
LosLOT-0089
TitelCzęść nr 89
LosLOT-0090
TitelCzęść nr 90
LosLOT-0091
TitelCzęść nr 91
LosLOT-0092
TitelCzęść nr 92
LosLOT-0093
TitelCzęść nr 93
LosLOT-0094
TitelCzęść nr 94
LosLOT-0095
TitelCzęść nr 95
LosLOT-0096
TitelCzęść nr 96
LosLOT-0097
TitelCzęść nr 97
LosLOT-0098
TitelCzęść nr 98
LosLOT-0099
TitelCzęść nr 99
LosLOT-0100
TitelCzęść nr 100
LosLOT-0101
TitelCzęść nr 101
LosLOT-0102
TitelCzęść nr 102
LosLOT-0103
TitelCzęść nr 103
LosLOT-0104
TitelCzęść nr 104