2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa zewnętrznego serwisu IT dla sądów apelacji łódzkiej na okres 24 miesięcy
Beschreibung: 4.1. Przedmiotem zamówienia jest usługa wsparcia informatycznego, która ma zapewnić 11 sądom na obszarze apelacji łódzkiej, świadczenie kompleksowej obsługi informatycznej w dni robocze, 5 dni w tygodniu (poniedziałek – piątek) w godzinach pracy poszczególnych sądów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 4 (OPZ) oraz w Umowie (Załącznik nr 3 do SWZ).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa wsparcia informatycznego, która ma zapewnić 11 sądom na obszarze apelacji łódzkiej, świadczenie kompleksowej obsługi informatycznej w dni robocze, 5 dni w tygodniu (poniedziałek – piątek) w godzinach pracy poszczególnych sądów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 4 (OPZ) oraz w Umowie (Załącznik nr 3 do SWZ).
Interne Kennung: GXIII.261.25.2025