See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering van machines voor spaakplaatsing en wielspanning inclusief onderhoud gemeente Enschede
Beschreibung: Inleiding Middels deze vrijwillige aankondiging vooraf wil de gemeente Enschede conform artikel 4.16 lid 1 sub b Aw 2012 marktpartijen op de hoogte brengen van het voornemen om deze opdracht aan Holland Mechanics te gunnen en een overeenkomst met deze partij te sluiten. Gemeente Enschede heeft hiervoor een onderhandelingsprocedure zonder aankondiging toegepast, omdat mededinging om technische redenen ontbreekt (art 2.32 lid 1 sub b Aw 2012). De gemeente Enschede treedt op als aanbestedende dienst en wil één opdrachtnemer contracteren voor het leveren van een machine voor het plaatsen van spaken in fietswielen, in combinatie met een machine die de wielen op de juiste spanning brengt. Samen vormen deze machines een complete ‘spaakstraat’. Daarnaast omvat de opdracht een onderhoudscontract voor vier jaar, zowel preventief als correctief. Onderdeel van de opdracht is ook om de medewerkers van de sociale werkvoorziening van de gemeente Enschede mondeling instructies te geven voor het gebruik van de machines. Motivering De opdracht kan slechts door één leverancier (Holland Mechanics) worden uitgevoerd, omdat deze leverancier de enige partij is die in staat is om deze machines te leveren, het onderhoud uit te voeren en de medewerkers van de sociale werkvoorziening een mondelinge instructie voor het gebruik van de machines te geven. De opdracht betreft zeer specialistische machines die (in combinatie) hoogwaardige fietswielen kunnen assembleren. Storingen in de machines moeten binnen 48 uur worden opgelost, wat een snelle en deskundige service vereist. Gelet op het specialistische karakter van de machines, is het niet mogelijk om dit onderhoud uit te besteden aan een andere partij dan de leverancier. Bezwaar? Indien u bezwaar heeft tegen dit voornemen, dient u binnen een termijn van 20 kalenderdagen na deze mededeling een kort geding aanhangig te maken bij de rechtbank Overijssel, locatie Almelo op straffe van verval van het recht om op een later moment nog op te komen tegen de opdrachtverstrekking aan Holland Mechanics.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42990000 Diverse Maschinen und Geräte für besondere Zwecke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34432000 Teile und Zubehör für Fahrräder, 50530000 Reparatur und Wartung von Maschinen
5. Los
Los: LOT-0000