2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług transmisji danych IP VPN (MPLS) z dostępem do Internetu dla Państwowego Gospodarstwa Leśnego Lasy Państwowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług transmisji danych IP VPN (MPLS) z dostępem do Internetu dla Państwowego Gospodarstwa Leśnego Lasy Państwowe. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności: a) przygotowanie przez Wykonawcę projektu sieci; b) wykonanie czynności przygotowawczych w celu świadczenia Usług tj. zestawienie, uruchomienie i skonfigurowanie oraz przeprowadzenie testów łączy w lokalizacjach Użytkowników stanowiącym świadczenie Usług transmisji danych IP VPN (MPLS) z dostępem do Internetu dla Państwowego Gospodarstwa Leśnego Lasy Państwowe; c) zarządzanie, utrzymanie i wsparcie techniczne w zakresie Usług świadczonych przez Wykonawcę.
Vorherige Bekanntmachung: 730833-2024
Interne Kennung: EZ.270.1.4.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64200000 Fernmeldedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72318000 Datenübertragung, 72720000 Fernnetzdienste, 32430000 Fernnetz, 72400000 Internetdienste
5. Los
Los: LOT-0025
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług transmisji danych IP VPN (MPLS) z dostępem do Internetu dla Państwowego Gospodarstwa Leśnego Lasy Państwowe. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności: a) przygotowanie przez Wykonawcę projektu sieci, b) wykonanie czynności przygotowawczych w celu świadczenia Usług tj. zestawienie, uruchomienie i skonfigurowanie oraz przeprowadzenie testów łączy w lokalizacjach Użytkowników stanowiącym świadczenie Usług transmisji danych IP VPN (MPLS) z dostępem do Internetu dla Państwowego Gospodarstwa Leśnego Lasy Państwowe, c) zarządzanie, utrzymanie i wsparcie techniczne w zakresie Usług świadczonych przez Wykonawcę.