2. Verfahren
Verfahren
Titel: Groen- en boomrenovaties gemeente Barendrecht
Beschreibung: De opdracht omvat het renoveren van groenvakken en het rooien van bomen gelegen binnen de gemeentegrenzen van de gemeente Barendrecht. De werkzaamheden bestaan in hoofdzaak uit: • tijdelijke voorzieningen • rooien en aanplanten beplanting • rooien en aanplanten bomen • verwijderen en aanbrengen houtconstructies • grondwerk • aanleg en renovaties gras- en bloem- /bollenvegetaties • watergeven bomen en beplanting • beregening bloem- en bollenvegetaties Van aannemer wordt verwacht, indien nodig, aan meerdere deelopdrachten tegelijkertijd te kunnen werken.
Interne Kennung: 2025-075926
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211300 Rodung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Perceel Barendrecht
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Het betreft een RAW-raamovereenkomst. De raamovereenkomst gaat in op 1 maart 2026 en heeft een initiële looptijd tot 30 juni 2027.