201967-2025 - Ergebnis
Tschechien – Grundstückspflege – RD Sečení travního porostu
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRD Sečení travního porostu
BeschreibungZajištění řádné údržby travních porostů v rámci působnosti SSÚD. Tato povinnost vyplývá ze Zákona o ochraně přírody a krajiny č.114/1992 Sb. v platném znění a související legislativou. Povinnost je dána vlastnictvím a správou pozemků s travními porosty. Jedná se o zásadní nezbytnou činnost v údržbě, která má mimo jiné dopad na bezpečnost provozu.
Interne Kennung80SD000681
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77314000 Grundstückspflege
5. Los
LosLOT-0006
TitelRD Sečení travního porostu Oblast 9 - SSÚD Ostrava, SSÚD Mankovice, SSÚD Kocourovec, SSÚD Přerov
BeschreibungZajištění řádné údržby travních porostů v rámci působnosti SSÚD. Tato povinnost vyplývá ze Zákona o ochraně přírody a krajiny č.114/1992 Sb. v platném znění a související legislativou. Povinnost je dána vlastnictvím a správou pozemků s travními porosty. Jedná se zásadní nezbytnou činnost v údržbě, která má mimo jiné dopad na bezpečnost provozu.
Interne Kennung80SD000690
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77314000 Grundstückspflege