201977-2026 - Ergebnis
Niederlande – Werbe- und Marketingdienstleistungen – Communicatiediensten
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelCommunicatiediensten
BeschreibungDe gemeente Lelystad wenst maximaal drie Raamovereenkomsten af te sluiten voor communicatiediensten en de daarbij behorende concept en vormgevingswerkzaamheden met full-service communicatiepartners. € 900.000,00
Interne Kennung2025-05EA
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensGekozen is om deze Opdracht Europees aan te besteden via een openbare Europese aanbestedingsprocedure. Deze keuze is gebaseerd op de omvang van de opdracht, rekening houdend met: • Geringe transactiekosten voor de Aanbestedende dienst en de Inschrijvers; • Gering aantal potentiële Inschrijvers; • Eenvoudige opdracht, geringe complexiteit van de opdracht; • Zoveel mogelijk mededinging realiseren door een zo groot mogelijk aantal geïnteresseerde partijen de kans geven op deze opdracht. • De inspanningen die een Inschrijver moet doen voor een Inschrijving niet zodanig is, dat dit tot een niet openbare procedure met voorselectie zou nopen.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79000000 Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit
5. Los
LosLOT-0000
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenEen Raamovereenkomst met een looptijd van twee (2) jaar. Met voor de gemeente tweemaal de optie om de Raamovereenkomsten te verlengen met een periode van 1 jaar.