2. Verfahren
Verfahren
Titel: ČOV Hostivice – výměna membrán III
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je rekonstrukce stávajících nádrží membrán a technologie stávajícího systému čerpání vratného kalu v armaturní komoře. Rekonstrukce představuje provedení sanací betonových konstrukcí objektů nádrží membránové separace. Dále bude provedena demontáž a zpětná montáž osazení technologického vystrojení těchto nádrží a armaturní komory. Bližší informace k předmětu plnění jsou uvedeny v příloze č. 1 zadávací dokumentace – Technické podklady a v Příloze č. 2 – Výkaz výměr.
Interne Kennung: ČOV Hostivice – výměna membrán III
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42912310 Geräte zum Filtrieren von Wasser
5. Los
Los: LOT-0001