2. Verfahren
Verfahren
Titel: Volledig hermetsen ovenlijn 2 en 3 - Crematorium Heimolen
Beschreibung: Crematorium Heimolen heeft een capaciteit van 3 ovenlijnen (Ovenlijnen 1 en 2: model ovens GEM CRM6RL. Ovenlijn 3: model oven GEM CRM6RXL). Deze zijn operationeel sinds 2008 en jaarlijks worden er + 4 000 crematies uitgevoerd. Bij periodiek onderhoud is vastgesteld dat onderhavige metselwerken dienen uitgevoerd te worden in de zomer van 2025 zodanig dat de installatie operationeel blijft. Tijdens de termijn van de werken moeten er steeds 2 ovens operationeel zijn.
Interne Kennung: 2025/137
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45259000 Reparatur und Wartung von Anlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42350000 Krematoriumsöfen, 42390000 Teile für Brenner, Brennöfen oder Öfen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2025/137 - 1
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten