See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup wraz z dostawą odczynników, materiałów zużywalnych z zakresu analityki, mikrobiologii i serologii wraz z dzierżawą analizatorów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą odczynników, materiałów zużywalnych z zakresu analityki, mikrobiologii i serologii wraz z dzierżawą analizatorów dla ZOZ w Dąbrowie Tarnowskiej. Zamówienie zostało podzielone na 25 części (pakietów) wg opisu zawartego w załączniku nr 2 – formularz cenowy, załączniku 2a – minimalne parametry techniczne.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Odczynniki do biochemii i immunochemii wraz z dzierżawą platformy biochemiczno - immunochemicznej wraz z analizatorem pomocniczym immunochemiczno - biochemicznym
Beschreibung: Odczynniki do biochemii i immunochemii wraz z dzierżawą platformy biochemiczno - immunochemicznej wraz z analizatorem pomocniczym immunochemiczno - biochemicznym
Interne Kennung: Pakiet 1
Los: LOT-0002
Titel: 2. Odczynniki do immunochemii wraz z dzierżawą analizatora immunochemicznego
Beschreibung: Odczynniki do immunochemii wraz z dzierżawą analizatora immunochemicznego
Interne Kennung: Pakiet 2
Los: LOT-0003
Titel: 3. Odczynniki do koagulologii wraz z dzierżawą aparatu do koagulologii z preanalityką
Beschreibung: Odczynniki do koagulologii wraz z dzierżawą aparatu do koagulologii z preanalityką
Interne Kennung: Pakiet 3
Los: LOT-0004
Titel: 4. Paski do analizy moczu wraz z dzierżawą automatycznego analizatora moczu
Beschreibung: Paski do analizy moczu wraz z dzierżawą automatycznego analizatora moczu
Interne Kennung: Pakiet 4
Los: LOT-0005
Titel: 5. Odczynniki do gazometrii wraz z dzierżawą aparatu do gazometrii
Beschreibung: Odczynniki do gazometrii wraz z dzierżawą aparatu do gazometrii
Interne Kennung: Pakiet 5
Los: LOT-0006
Titel: 6. Drobny sprzęt laboratoryjny i materiały zużywalne
Beschreibung: Drobny sprzęt laboratoryjny i materiały zużywalne
Interne Kennung: Pakiet 6
Los: LOT-0007
Titel: 7. Odczynniki
Beschreibung: Odczynniki
Interne Kennung: Pakiet 7
Los: LOT-0008
Titel: 8. Odczynniki – szybkie testy
Beschreibung: Odczynniki – szybkie testy
Interne Kennung: Pakiet 8
Los: LOT-0009
Titel: 9. Odczynniki serologiczne do oznaczania grup krwi Rh, Kell i fenotypu, jednorazowe płyty do oznaczania grup krwi, odczynnik LISS i PBS
Beschreibung: Odczynniki serologiczne do oznaczania grup krwi Rh, Kell i fenotypu, jednorazowe płyty do oznaczania grup krwi, odczynnik LISS i PBS
Interne Kennung: Pakiet 9
Los: LOT-0010
Titel: 10. Krwinki wzorcowe i zestaw krwi pełnej kontrolnej do serologii
Beschreibung: Krwinki wzorcowe i zestaw krwi pełnej kontrolnej do serologii
Interne Kennung: Pakiet 10
Los: LOT-0011
Titel: 11. Odczynniki do oznaczania morfologii krwi, krew kontrolna wraz z dzierżawą analizatora hematologicznego
Beschreibung: Odczynniki do oznaczania morfologii krwi, krew kontrolna wraz z dzierżawą analizatora hematologicznego
Interne Kennung: Pakiet 11
Los: LOT-0012
Titel: 12. System do mikrometody kolumnowej - odczynniki, sprzęt + kontrola międzynarodowa do serologii
Beschreibung: System do mikrometody kolumnowej - odczynniki, sprzęt + kontrola międzynarodowa do serologii
Interne Kennung: Pakiet 12
Los: LOT-0013
Titel: 13. Testy do serologii identyfikacyjnej boreliozy metodą Western Blot wraz z dzierżawą automatycznego analizatora
Beschreibung: Testy do serologii identyfikacyjnej boreliozy metodą Western Blot wraz z dzierżawą automatycznego analizatora
Interne Kennung: Pakiet 13
Los: LOT-0014
Titel: 14. Zamknięty system do pobierania krwi wraz ze strzykawkami do gazometrii
Beschreibung: Zamknięty system do pobierania krwi wraz ze strzykawkami do gazometrii
Interne Kennung: Pakiet 14
Los: LOT-0015
Titel: 15. Odczynniki do oznaczania morfologii krwi, krew kontrolna wraz z dzierżawą analizatora hematologicznego z licencją MDW
Beschreibung: Odczynniki do oznaczania morfologii krwi, krew kontrolna wraz z dzierżawą analizatora hematologicznego z licencją MDW
Interne Kennung: Pakiet 15
Los: LOT-0016
Titel: 16. Standard anty D stosowany w serologii
Beschreibung: Standard anty D stosowany w serologii
Interne Kennung: Pakiet 16
Los: LOT-0017
Titel: 17. System do oznaczania OB metodą liniową
Beschreibung: System do oznaczania OB metodą liniową
Interne Kennung: Pakiet 17
Los: LOT-0018
Titel: 18. Zestaw barwików do szybkiego barwienia rozmazów hematologicznych oraz preparatów cytologicznych i histologicznych
Beschreibung: Zestaw barwików do szybkiego barwienia rozmazów hematologicznych oraz preparatów cytologicznych i histologicznych
Interne Kennung: Pakiet 18
Los: LOT-0019
Titel: 19. Analizator pracujący na monotestach metodą CLIA
Beschreibung: Analizator pracujący na monotestach metodą CLIA
Interne Kennung: Pakiet 19
Los: LOT-0020
Titel: 20. Etykiety samoprzylepne z kodem kreskowym na probówki do systemu w laboratorium
Beschreibung: Etykiety samoprzylepne z kodem kreskowym na probówki do systemu w laboratorium
Interne Kennung: Pakiet 20
Los: LOT-0021
Titel: 21. Panele alergologiczne i autoimmunologiczne wraz z dzierżawą analizatora do automatycznego oznaczania paneli alergologicznych i autoimmunologicznych
Beschreibung: Panele alergologiczne i autoimmunologiczne wraz z dzierżawą analizatora do automatycznego oznaczania paneli alergologicznych i autoimmunologicznych
Interne Kennung: Pakiet 21
Los: LOT-0022
Titel: 22. Szybkie testy immunochromatograficzne do wykrywania narkotyków i dopalaczy w moczu
Beschreibung: Szybkie testy immunochromatograficzne do wykrywania narkotyków i dopalaczy w moczu
Interne Kennung: Pakiet 22
Los: LOT-0023
Titel: 23. Odczynniki do oznaczania hemoglobiny glikowanej A1c wraz z dzierżawą analizatora metodą HPLC
Beschreibung: Odczynniki do oznaczania hemoglobiny glikowanej A1c wraz z dzierżawą analizatora metodą HPLC
Interne Kennung: Pakiet 23
Los: LOT-0024
Titel: 24. Odczynniki do analizatora spektrometr mas MALDI Biotyper Sirius
Beschreibung: Odczynniki do analizatora spektrometr mas MALDI Biotyper Sirius
Interne Kennung: Pakiet 24
Los: LOT-0025
Titel: 25. Genetyczne testy diagnostyczne wraz z aparatem
Beschreibung: Genetyczne testy diagnostyczne wraz z aparatem
Interne Kennung: Pakiet 25