202028-2026 - Wettbewerb
Polen – Computeranlagen und Zubehör – 15/ZP/2026 DOSTAWA INFRASTRUKTURY INFORMATYCZNEJ – URZĄDZEŃ SIECIOWYCH, SERWERÓW OBLICZENIOWYCH I SERWERÓW PLIKÓW
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel15/ZP/2026 DOSTAWA INFRASTRUKTURY INFORMATYCZNEJ – URZĄDZEŃ SIECIOWYCH, SERWERÓW OBLICZENIOWYCH I SERWERÓW PLIKÓW
Beschreibung4.1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa infrastruktury informatycznej w postaci serwerów obliczeniowych, serwerów plików, urządzeń sieciowych. 4.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamieszczony jest w Arkuszu cenowym stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. 4.2.1. Część 1 zamówienia przeznaczona jest dla pracowni BIOBANK Uniwersytetu Łódzkiego 4.2.2. Część 2 zamówienia przeznaczona jest dla Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi 4.3. Pod pojęciem „dostawa” należy rozumieć dostarczenie na własny koszt i ryzyko urządzeń wymaganych przez Zamawiającego.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung, 31214100 Schalter, 48822000 Computerserver, 48823000 Dateiverwalter, 30237134 Grafikbeschleunigerkarten, 30234500 Arbeitsspeichermedien
5. Los
LosLOT-0001
TitelDOSTAWA INFRASTRUKTURY INFORMATYCZNEJ – URZĄDZEŃ SIECIOWYCH, SERWERÓW OBLICZENIOWYCH I SERWERÓW PLIKÓW
Optionen
Beschreibung der Optionen4.18. Zamawiający informuje, że działając na podstawie art. 31 ust. 2 w zw. z art. 441 ust. 1 Ustawy przy realizacji przedmiotu zamówienia przewiduje wykorzystanie prawa opcji w części 1. Zamówienia opisane szczegółowo w Załączniku nr 1 do SWZ będą stanowić 100% wartości całości zamówienia w danej części (tzw. zamówienie podstawowe). Ponadto Zamawiający przewiduje realizację zamówienia opcjonalnego jako dodatkowe 100% wartości umowy. Z prawa opcji Zamawiający będzie korzystał, gdy zajdzie taka konieczność, w zależności od potrzeb jedynie w przypadku wykorzystania całości zamówienia podstawowego w danej części postępowania w czasie obowiązywania umowy. Realizacja prawa opcji będzie następowała w ramach warunków dostawy określonych w umowie jako zamówienie podstawowe. Zamówienia realizowane w ramach opcji będą tożsame z opisem przedmiotu zamówienia podstawowego. W celu uruchomienia prawa opcji Zamawiający złoży Wykonawcy drogą mailową oświadczenie woli w przedmiocie skorzystania z prawa opcji. Nie jest wymagana zgoda Wykonawcy na wykonanie prawa opcji.
LosLOT-0002
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje opcji dla części 2 postępowania