See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbieranie, transport oraz zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych znajdujących się na terenie Miasta Raciąż, nieruchomości należących do zasobów Gminy Miasto Raciąż oraz koszy ulicznych z terenu Gminy Miasto Raciąż.
Beschreibung: Przedmiot zamówienia został podzielony na 2 części: Część 1 - Przedmiotem zamówienia jest odbieranie i zagospodarowanie wskazanych w opisie przedmiotu zamówienia odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Gminy Miasto Raciąż, w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenie masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania. Część 2 - Przedmiotem zamówienia jest odbieranie i zagospodarowanie wskazanych w opisie przedmiotu zamówienia odpadów komunalnych z nieruchomości należących do zasobów Gminy Miasto Raciąż oraz koszy ulicznych z terenu miasta Raciąża w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenie masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania. Zakres usług w ramach przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1a – Opis przedmiotu zamówienia Część 1 i 2.
Vorherige Bekanntmachung: 27367-2025
Interne Kennung: KO.271.2.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - Odbieranie i zagospodarowanie wskazanych w opisie przedmiotu zamówienia odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Gminy Miasto Raciąż.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbieranie i zagospodarowanie wskazanych w opisie przedmiotu zamówienia odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Gminy Miasto Raciąż, w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenie masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania. Zakres usług w ramach przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1a – Opis przedmiotu zamówienia. Wykonawca zobowiązany jest do posiadania: a) wpisu do rejestru działalności regulowanej w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, zgodnie z art. 9b ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach, prowadzonego przez Burmistrza Miasta Raciąża, b) wpis do rejestru, o którym mowa w art. 49 ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach, w zakresie obejmującym minimum przedmiot zamówienia, c) bazy magazynowo - transportowej spełniającej wymagania Rozporządzenia Ministra Środowiska z dnia 11 stycznia 2013r. w sprawie szczegółowych wymagań w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości. Zamawiający zweryfikuje powyższe wymagania na etapie podpisania umowy, na podstawie prowadzonego wpisu oraz dokumentów przedstawionych przez Wykonawcę.
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Odbieranie i zagospodarowanie wskazanych w opisie przedmiotu zamówienia odpadów komunalnych z nieruchomości należących do zasobów Gminy Miasto Raciąż oraz koszy ulicznych z terenu miasta Raciąża.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbieranie i zagospodarowanie wskazanych w opisie przedmiotu zamówienia odpadów komunalnych z nieruchomości należących do zasobów Gminy Miasto Raciąż oraz koszy ulicznych z terenu miasta Raciąża w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenie masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania. Zakres usług w ramach przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1a – Opis przedmiotu zamówienia. Wykonawca zobowiązany jest do posiadania: a) wpisu do rejestru działalności regulowanej w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, zgodnie z art. 9b ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach, prowadzonego przez Burmistrza Miasta Raciąża, b) wpis do rejestru, o którym mowa w art. 49 ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach, w zakresie obejmującym minimum przedmiot zamówienia, c) bazy magazynowo - transportowej spełniającej wymagania Rozporządzenia Ministra Środowiska z dnia 11 stycznia 2013r. w sprawie szczegółowych wymagań w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości. Zamawiający zweryfikuje powyższe wymagania na etapie podpisania umowy, na podstawie prowadzonego wpisu oraz dokumentów przedstawionych przez Wykonawcę.
Interne Kennung: Część 2