2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZP/PN/2026/2 - wdrożenie infrastruktury IT
Beschreibung: Przedmiotem umowy jest utworzenie zapasowej serwerowni (w tym wykonanie instalacji okablowania) wraz z wyposażeniem (sprzęt informatyczny, licencje) oraz konfiguracja dla potrzeb Specjalistycznego Centrum Medycznego im. św. Jana Pawła II S.A Zamówienie realizowane w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO), finansowane przez Unię Europejską – NextGenerationEU.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45314300 Kabelinfrastruktur, 30210000 Datenverarbeitungsgeräte (Hardware), 72263000 Software-Implementierung, 48820000 Server, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45314300 Kabelinfrastruktur, 30210000 Datenverarbeitungsgeräte (Hardware), 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 48820000 Server, 72263000 Software-Implementierung