See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZP/6/2026 Leasing operacyjny zwrotny samochodów ciężarowych do odbioru odpadów z podziałem na części.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest leasing operacyjny zwrotny samochodów ciężarowych do odbioru odpadów, z podziałem na części.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66114000 Finanzierungs-Leasing
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Leasing operacyjny zwrotny samochodów ciężarowych do odbioru odpadów.
Beschreibung: Samochód ciężarowy zasilany CNG z zabudową hakową z prasokontenerem, dodatkowym kontenerem szczelnym i żurawiem - 3 szt. Cena jednostkowa netto 1 szt. pojazdu wynosi 1.344.152,50 zł. Wartość zakupu trzech pojazdów 4.032.457,56 zł. netto. Termin dostawy: 01-30.04.2026 r.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje prawa opcji i wznowień.
Los: LOT-0002
Beschreibung: Samochód ciężarowy z zabudową bezpylną jednokomorową z urządzeniem załadowczym tylnym - 12 szt. Cena jednostkowa netto 1 szt. pojazdu wynosi 1.013.690,00 zł. Wartość zakupu dwunastu pojazdów 12.164.280,00 zł. netto. Termin dostawy: 01-30.04.2026 r. (6 szt.) oraz 01-31.05.2026 r. (6 szt.).
Los: LOT-0003
Beschreibung: Samochód ciężarowy z zabudową bezpylną dwukomorową (z podziałem na dwie równe części 50/50) Diesel - 8 szt. Cena jednostkowa netto 1 szt. pojazdu wynosi 1.600.000,00 zł. Wartość zakupu ośmiu pojazdów 12.800.000,00 zł. netto. Termin dostawy: 01-31.05.2026 r. (4 szt.) oraz 01-19.06.2026 r. (4 szt.).
Los: LOT-0004
Beschreibung: Samochód ciężarowy z zabudową bezpylną jednokomorową, bez urządzenia załadowczego tylnego do odbioru odpadów wielkogabarytowych, odpadów bio oraz zielonych w workach Diesel - 2 szt. Cena jednostkowa netto 1 szt. pojazdu wynosi 993.900,00 zł. Wartość zakupu dwóch pojazdów 1.987.800,00 zł. netto. Termin dostawy: 01-19.06.2026 r.
Los: LOT-0005
Beschreibung: Samochód ciężarowy z zabudową bezpylną jednokomorową z urządzeniem załadowczym tylnym, wyposażonym w system ważenia odpadów Diesel - 2 szt. Cena jednostkowa netto 1 szt. pojazdu wynosi 1.222.900,00 zł. Wartość zakupu dwóch pojazdów 2.445.800,00 zł. netto. Termin dostawy: 01-19.06.2026 r.