2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering en onderhoud van software voor de afvalbranche
Beschreibung: Het implementeren, beschikbaar stellen en onderhouden van een backoffice als SaaS-dienst voor de afvalinzameling. Het implementeren, beschikbaar stellen en onderhouden van een backoffice als SaaS-dienst voor de afvalinzameling.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48100000 Branchenspezifisches Softwarepaket, 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: 1
Beschreibung: Levering en onderhoud van software voor de afvalbranche Het implementeren, beschikbaar stellen en onderhouden van een backoffice als SaaS-dienst voor de afvalinzameling.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Met optie tot eenzijdige verlenging door de opdrachtgever van driemaal maximaal twee jaar.