2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanbesteding architectenselectie nieuwbouw Sint Ursula te Horn
Beschreibung: Met deze selectie is aanbesteder op zoek naar een architect voor de nieuwbouw van een onderwijs-/unilocatie voor Sint Ursula, alsmede voor het terrein/landschap. 12.366 m2
Interne Kennung: P2000072
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Architectenselectie
Beschreibung: Met deze selectie is aanbesteder op zoek naar een architect voor het gebouw alsmede het terrein/landschap
Interne Kennung: 1