202269-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Geräte – Modernizacja i rozwój sprzętu medycznego na potrzebę pacjentów z rozpoznaniem kardiologicznym
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelModernizacja i rozwój sprzętu medycznego na potrzebę pacjentów z rozpoznaniem kardiologicznym
Beschreibung1) Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego dla Lubuskiego Szpitala Specjalistycznego Pulmonologiczno – Kardiologicznego w Torzymiu Sp. z o. o. w ramach projektu pn. „Modernizacja i rozwój sprzętu medycznego na potrzebę pacjentów z rozpoznaniem kardiologicznym” realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności: Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” Inwestycja D1.1.1 „Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych”.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 33112200 Ultraschallanlage, 33123200 Elektrokardiografen
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa bieżni i cykloergometrów
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia w tej części jest dostawa 7 bieżni i 7 cykloergometrów. Szczegółowe parametry sprzętu znajdują się w załączniku 2.1 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Optionen
Beschreibung der OptionenNie dotyczy
LosLOT-0002
TitelDostawa aparatów EKG
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia w tej części jest dostawa 10 aparatów EKG. Szczegółowe parametry sprzętu znajdują się w załączniku 2.2 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33123200 Elektrokardiografen
LosLOT-0003
TitelDostawa ergospirometru
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia w tej części jest dostawa 1 ergospirometru. Szczegółowe parametry sprzętu znajdują się w załączniku 2.3 do SWZ.
LosLOT-0004
TitelDostawa Holterów ciśnieniowych wraz z oprogramowaniem
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia w tej części jest dostawa 5 Holterów ciśnieniowych wraz z oprogramowaniem. Szczegółowe parametry sprzętu znajdują się w załączniku 2.4 do SWZ.
LosLOT-0005
TitelDostawa defibrylatorów
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia w tej części jest dostawa 2 defibrylatorów. Szczegółowe parametry sprzętu znajdują się w załączniku 2.5 do SWZ.
LosLOT-0006
TitelDostawa podnośników transportowo - kąpielowych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia w tej części jest dostawa 2 podnośników transportowo - kąpielowych. Szczegółowe parametry sprzętu znajdują się w załączniku 2.6 do SWZ.
LosLOT-0007
TitelDostawa przenośnych aparatów do gazometrii
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia w tej części jest dostawa 2 przenośnych aparatów do gazometrii. Szczegółowe parametry sprzętu znajdują się w załączniku 2.7 do SWZ.
LosLOT-0008
TitelDostawa holterów EKG
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia w tej części jest dostawa 8 holterów EKG. Szczegółowe parametry sprzętu znajdują się w załączniku 2.8 do SWZ.
LosLOT-0009
TitelDostawa ultrasonografu
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia w tej części jest dostawa 1 ultrasonografu. Szczegółowe parametry sprzętu znajdują się w załączniku 2.9 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33112200 Ultraschallanlage