202270-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Planungsleistungen im Bauwesen – „Projektová dokumentace – Bytový dům – hotel Praha“
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Projektová dokumentace – Bytový dům – hotel Praha“
BeschreibungPředmětem je vypracování projektové dokumentace stavby Bytový dům – hotel Praha v rozsahu: PD pro povolení stavby a PD pro provádění (realizaci) stavby včetně kompletní inženýrské činnosti za účelem vydání povolení stavby.
Interne Kennung1
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
LosLOT-0001