2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zimní stadion - rekonstrukce - vybavení
Beschreibung: Jedná se o dodání mobilního nebo vestavěného vybavení interiéru Zimního stadionu v Opavě, a to v rozsahu a provedení dle výkresové dokumentace (návrhu interiéru) zpracované Ing. arch. Davidem Wittasskem v 01/2026 a položkového rozpočtu určujícího specifikaci a počet požadovaného vybavení.
Interne Kennung: OŘ/D/002/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ČÁST A - Mobilní truhlářský nábytek a další vybavení
Beschreibung: Jedná se o dodání mobilního truhlářského nábytku a dalšího vybavení dle požadavků zadavatele
Los: LOT-0003
Titel: Zimní stadion – rekonstrukce - vybavení - Zámečnické vybavení
Beschreibung: Jedná se o dodání mobilního nebo vestavěného vybavení interiéru Zimního stadionu v Opavě, a to v rozsahu a provedení dle výkresové dokumentace (návrhu interiéru) zpracované Ing. arch. Davidem Wittasskem v 01/2026 a položkového rozpočtu určujícího specifikaci a počet požadovaného vybavení
Interne Kennung: OŘ/D/002/26 - ČÁST C
Los: LOT-0002
Titel: Zimní stadion – rekonstrukce - vybavení - Zakázkový truhlářský nábytek
Interne Kennung: OŘ/D/002/26 - ČÁST B