See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: SUKCESYWNY ODBIÓR I ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW O KODZIE ex 19 12 12 – FRAKCJA NADSITOWA ORAZ ODPADÓW O KODZIE 19 12 12 - POZOSTAŁOŚĆ Z PRZETWARZANIA ODPADÓW WIELKOGABARYTOWYCH
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa sukcesywnego odbioru i zagospodarowania odpadów o kodzie ex 19 12 12 - inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11 (frakcja nadsitowa) pochodzące z mechanicznego przetwarzania odpadów komunalnych w ilości 12 000 Mg oraz usługa sukcesywnego odbioru i zagospodarowania odpadów o kodzie 19 12 12 – pozostałość z przetwarzania odpadów wielkogabarytowych w ilości 1 500 Mg, podzielone na 5 zadań
Vorherige Bekanntmachung: 572427-2024
Interne Kennung: ZUK.261.1.2.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie Nr 1
Beschreibung: Zadanie Nr 1 – 3 000 Mg – odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie ex 19 12 12 inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11 (frakcja nadsitowa, frakcja nadająca się wykorzystać energetycznie do produkcji RDF
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje zamówienia polegające na powtórzeniu podobnych usług, o których mowa w art. 214 ust.1 pkt 7 UPzp, usługi polegające na sukcesywnym odbiorze i zagospodarowaniu odpadów frakcji nadsitowej, stanowiących nie więcej niż 50% wartości zamówienia podstawowego.
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie Nr 2
Beschreibung: Zadanie Nr 2 – 3 000 Mg – odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie ex 19 12 12 inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11 (frakcja nadsitowa, frakcja nadająca się wykorzystać energetycznie do produkcji RDF
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie Nr 3
Beschreibung: Zadanie Nr 3 – 3 000 Mg – odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie ex 19 12 12 inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11 (frakcja nadsitowa, frakcja nadająca się wykorzystać energetycznie do produkcji RDF
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie Nr 4
Beschreibung: Zadanie Nr 4 – 3 000 Mg – odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie ex 19 12 12 inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11 (frakcja nadsitowa, frakcja nadająca się wykorzystać energetycznie do produkcji RDF
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie Nr 5
Beschreibung: Zadanie Nr 5 – 1 500 Mg - Odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11, pozostałość z przetwarzania odpadów wielkogabarytowych