2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konverze bývalého měšťanského pivovaru na ZUŠ Broumov
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zpracování projektové dokumentace (včetně poskytnutí licence), propočtu stavebních nákladů, zajištění vydání společného povolení, zpracování dokumentace pro provedení stavby vč. podrobného soupisu stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr a jeho ocenění („DPS“). a dalších činností, podrobně popsáno v zadávací dokumentaci
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zpracování projektové dokumentace (včetně poskytnutí licence), propočtu stavebních nákladů, zajištění vydání společného povolení, zpracování dokumentace pro provedení stavby vč. podrobného soupisu stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr a jeho ocenění („DPS“) a další činnosti, podrobně popsáno v zadávací dokumentaci.
Interne Kennung: 1