See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi sprzątania, utrzymania czystości i porządku wraz z zapewnieniem i dostarczeniem artykułów sanitarno-higienicznych oraz świadczenie czynności związanych z obsługą wydarzeń.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi sprzątania, utrzymania czystości i porządku wraz z zapewnieniem i dostarczeniem artykułów sanitarno-higienicznych oraz świadczenie czynności związanych z obsługą wydarzeń.
Vorherige Bekanntmachung: 600290-2025
Interne Kennung: 12.2025.ZAM
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający, na podstawie art. 441 ust. 1 ustawy Pzp, przewiduje zastosowania prawa opcji (zamówienie niegwarantowane). Prawem opcji jest sprzątanie i utrzymanie czystości w pomieszczeniach CUPT o łącznej powierzchni ok. 4.355 m², oraz obsługa wydarzeń (spotkania lub konferencje) organizowanych w salach konferencyjnych w siedzibie CUPT, zgodnie z OPZ. Maksymalny okres na jaki Zamawiający może zlecić Wykonawcy świadczenie usługi w ramach prawa opcji (zakres prawa opcji) wynosi 12miesięcy. Skorzystanie z prawa opcji nastąpi nie później niż na 30 dni przed zakończeniem realizacji przedmiotu Umowy. Szczegóły dotyczące prawa opcji znajdują się w § 1a PPU.