202348-2026 - Wettbewerb
Polen – Möbel (einschließlich Büromöbel), Zubehör, Haushaltsgeräte (ausgenommen Beleuchtung) und Reinigungsmittel – PSP nr 10 - zakup wyposażenia meblowego
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPSP nr 10 - zakup wyposażenia meblowego
BeschreibungDostawa i montaż wyposażenia meblowego należy wykonać do obiektu realizowanego w Opolu przy ulicy Wróblewskiego 7. Opis przedmiotu zamówienia (OPZ)stanowi załącznik do specyfikacji warunków zamówienia. Zamawiający wymaga, zgodnie z art. 106 w zw. z art. 107 Prawa, złożenia przedmiotowych środków dowodowych. W celu potwierdzenia spełnienia podanych w OPZ wymogów wybranego wyposażenia zgodnie z wymogami zawartymi w SWZ należy przedstawić minimum jedną, osobną kartę katalogową, na której będzie przedstawiony proponowany mebel. Karta katalogowa musi zawierać nazwę mebla lub nazwę użytego systemu meblowego, nazwę producenta mebla, rysunek lub zdjęcie proponowanego mebla (rozmiar zdjęcia pozwalający dostrzec szczegóły – optymalnie rozmiar zdjęcia A5), wymiary oraz szczegóły techniczne mebla pozwalające na identyfikację oferowanego mebla. Jeżeli Wykonawca nie złoży przedmiotowych środków dowodowych lub złożone przedmiotowe środki dowodowe będą niekompletne, Zamawiający wezwie do ich złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie (art. 107 ust. 2 Prawa). Zamawiający nie przewiduje zamówienia, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8 Prawa. Przewidywany termin udostępnienia obiektu do wykonania montażu to 15.07.2026 r. 1. Wykaz oświadczeń lub dokumentów składanych przez Wykonawcę wraz z ofertą: 1) Formularz „Oferta przetargowa”, sporządzony na podstawie wzoru stanowiącego załącznik do SWZ. 2) Oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia. Wykonawcy wspólnie ubiegający się o zamówienie wraz z ofertą składają oświadczenie, z którego wynika, które roboty budowlane, dostawy, usługi wykonają poszczególni wykonawcy (art. 117 ust. 4 Prawa). Wzór oświadczenia załączono do SWZ. 3) Zobowiązanie podmiotu, jeżeli Wykonawca powołuje się na jego zasoby. W przypadku wykazania zdolności technicznej lub zawodowej, które udostępni inny podmiot. Wykonawca do oferty załącza zobowiązanie podpisane zgodnie z zapisami SWZ – Rozdział 10 – Inne zalecenia i zastrzeżenia. Wzór zobowiązania załączono do SWZ. 4) Oświadczenie wykonawcy/wykonawcy wspólnie ubiegającego się o udzielenie zamówienia dotyczące przesłanek wykluczenia z art. 5K Rozporządzenia Rady (UE) 833/2014 oraz art. 7 ust. 1 Ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainie oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego składane na podstawie art. 125 ust. 1 Prawa. Wzór oświadczenia załączono do SWZ. 5) Oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby dotyczące przesłanek wykluczenia z art. 5K Rozporządzenia Rady (UE) 833/2014 oraz art. 7 ust. 1 Ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainie oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego składane na podstawie art. 125 ust. 1 Prawa. Wzór oświadczenia załączono do SWZ. 6) Pełnomocnictwo, jeżeli Wykonawca ustanowił pełnomocnika, pełnomocnictwo obowiązkowe w przypadku konsorcjum. 7) Odpis lub informacja z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub innego właściwego rejestru w celu potwierdzenia, że osoba działająca w imieniu Wykonawcy jest umocowana do jego reprezentowania - w przypadku niewskazania przez Wykonawcę w formularzu „Oferta przetargowa” adresu strony internetowej lub innej ogólnodostępnej, bezpłatnej bazy danych z danymi rejestrowymi Wykonawcy. 8) Dokument potwierdzający wniesienie wadium. 9) Przedmiotowe środki dowodowe Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych dostępna w specyfikacji warunków zamówienia pod adresem https://umopole.logintrade.net/zapytania_email,225100,ef79f2fc047131a9aac0ceccf26e42af.html Używane skróty: SWZ - Specyfikacja Warunków Zamówienia Prawo/Prawa - Prawo zamówień publicznych
Interne KennungZP,271.1.1.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZamawiający korzystając z art. 138 ust. 4 Prawa skrócił o 5 dni minimalny termin składania ofert, o którym mowa w art. 138 ust. 1 Prawa.
Zentrale Elemente des VerfahrensDostępne w specyfikacji warunków zamówienia pod adresem https://umopole.logintrade.net/zapytania_email,225100,ef79f2fc047131a9aac0ceccf26e42af.html
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39000000 Möbel (einschließlich Büromöbel), Zubehör, Haushaltsgeräte (ausgenommen Beleuchtung) und Reinigungsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39100000 Möbel, 39110000 Sitze, Stühle sowie Zubehörprodukte und -teile, 39120000 Tische, Schränke, Schreibtische und Bücherschränke, 39130000 Büromöbel, 39140000 Haushaltsmöbel, 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen, 39160000 Schulmöbel
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungZP.271.1.1.2026
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39110000 Sitze, Stühle sowie Zubehörprodukte und -teile