202437-2025 - Ergebnis
Tschechien – Sterilisierungs-, Desinfektions- und Reinigungsausrüstung – Myčky podložních mís, Polohovací nemocniční lůžka s antidekubitní matrací vč. příslušenství
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelMyčky podložních mís, Polohovací nemocniční lůžka s antidekubitní matrací vč. příslušenství
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky, který zadavatel rozdělil na 2 části, je dodávka a instalace nové, dosud nepoužité zdravotnické techniky: Pro část 1 VZ: Myčky podložních mís Myček podložních mís Pro část 2 VZ: Polohovací nemocniční lůžka Polohovacích nemocničních lůžek s antidekubitní matrací vč. příslušenství Včetně zajištění záručního servisu v délce 24 měsíců. Podrobné požadavky zadavatele na dodávku zařízení a další podmínky jsou uvedeny v obchodních podmínkách, příloze č. 2 obchodních podmínek a technické specifikaci, které je přílohou této zadávací dokumentace samostatně pro každou část veřejné zakázky.
Interne Kennung7725
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33191000 Sterilisierungs-, Desinfektions- und Reinigungsausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192120 Krankenhausbetten
5. Los
LosLOT-0001
TitelMyčky podložních mís
BeschreibungPředmětem této části veřejné zakázky je dodávka a instalace nové, dosud nepoužité zdravotnické techniky: Myček podložních mís Včetně zajištění záručního servisu v délce 24 měsíců. Podrobné požadavky zadavatele na dodávku zařízení a další podmínky jsou uvedeny v obchodních podmínkách, příloze č. 2 obchodních podmínek a technické specifikaci, které je přílohou této zadávací dokumentace samostatně pro každou část veřejné zakázky.
Interne Kennungčást 1
LosLOT-0002
TitelPolohovací nemocniční lůžka
BeschreibungPředmětem této části veřejné zakázky je dodávka a instalace nové, dosud nepoužité zdravotnické techniky: Polohovacích nemocničních lůžek s antidekubitní matrací vč. příslušenství Včetně zajištění záručního servisu v délce 24 měsíců. Podrobné požadavky zadavatele na dodávku zařízení a další podmínky jsou uvedeny v obchodních podmínkách, příloze č. 2 obchodních podmínek a technické specifikaci, které je přílohou této zadávací dokumentace samostatně pro každou část veřejné zakázky.
Interne Kennungčást 2
Haupteinstufung (cpv): 33192120 Krankenhausbetten